Главная > Новини > Відбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школи

Відбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школи


28-08-2013, 14:51. Разместил: Moderator

 

Сьогодні, 28 серпня 2013 року, в приміщенні ЧОЦЕВ «Юність Буковини», відбулося урочисте закриття першої обласної Літньої інтелектуальної школи.

Літня інтелектуальна школа є своєрідним ноу-хау, бо поєднує в собі прогресивний підхід до навчання, відпочинок та оздоровлення учнів.

«Ось і добігли останні дні Літньої інтелектуальної школи. В цей час починаєш насправді цінувати все те, що вона нам дала. Насамперед – ту незрівнянну атмосферу, що протягом цих, майже двох тижнів сповнює серця всіх підопічних школи. Час проведений у Літній інтелектуальній школі, був насиченим та інтенсивним. Мені жодного разу не довелося працювати с таким завзяттям влітку.  Прекрасно пам’ятаю ті емоції, що вирували у нашій хімічній лабораторії  першого дня. Всі знайомилися між собою, ділилися враженнями», – зауважила Данієла Цуркан, учениця Літньої школи.

«Навчання в літній школі це поєднання літнього відпочинку, інтенсивного інтелектуального розвитку й реалізації творчого потенціалу кожного з учнів. Інтелектуальна літня школа з екології була дуже цікавою та насиченою. Я не тільки дізналася багато цікавого та корисного, але й знайшла багато друзів. Заняття проводилися в дуже цікавій формі у вигляді ігор, вікторин, брейн-рингів, дискусій, ми не тільки мали змогу здобути нові знання, але висловити власну думку і її довести, та поділитися своїми знаннями», - сказала Анастасія Кіцул, учениця Літньої школи.

Учні Літньої Інтелектуальної школи подарували всім присутнім чудову концертну програму. 

Відбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школиВідбулось урочисте закриття першої на Буковині обласної Літньої інтелектуальної школи

  

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад