Главная > Новини > Гуртківці "Юності Буковини" відзначали День Незалежності

Гуртківці "Юності Буковини" відзначали День Незалежності


27-08-2013, 12:43. Разместил: Moderator
24 серпня український народ з радістю зустрічає велике національне свято – 22 річницю незалежності України.

Упродовж своєї незалежності Україна утвердилася як демократична, суверенна і соборна європейська держава, зміцнила свої міжнародні позиції, підтвердила омріяне у віках право на самовизначення, прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Чернівецький обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини”, який створений у роки незалежності нашої держави, відчуває постійне піклування, турботу та підтримку від влади щодо створення належних умов для творчої реалізації та всебічного розвитку талановитої молоді буковинського краю.

Традиційно, у день народження  незалежної України, на майданчику біля Центру гуртківці привітали чернівчан та гостей нашого міста зі святом та подарували яскраві  мистецькі вітання.

Сузір’я юних вокалістів – вихованців народного художнього колективу вокального гуртка «Мрія» (керівник С.Літовська) та зразкового художнього колективу вокального гуртка «Шарм» (керівник Л.Кірнадз) поєднуючи патріотичний зміст українських пісень з чарівною мелодією заставляли глядачів співпереживати за Україну, рідний край, гордитись та радіти досягнутими успіхами та насолоджуватись чарівним дитячим співом.

Виступи вокалістів доповнювались танцювальними композиціями  у виконанні вихованців зразкового художнього колективу гуртка бально-спортивного танцю «Молодість» під керівництвом І.Ковальської.

Юні художники гуртків образотворчого мистецтва організували виставку своїх найкращих робіт, присвячених цій визначній даті.

Понад 40 вихованців, які взяли участь у концертній програмі, продемонстрували присутнім свої творчі кроки, здобутки, майстерність. Відрадно, що їх виступи стали одночасно  презентацією нашого позашкільного закладу, гарною можливістю для дітей та їх батьків визначитись зі вступом у гуртки Центру, який гостинно відкриває двері у новому навчальному році для обдарованих дітей нашого міста.   


Гуртківці "Юності Буковини" відзначали День НезалежностіГуртківці "Юності Буковини" відзначали День НезалежностіГуртківці "Юності Буковини" відзначали День НезалежностіГуртківці "Юності Буковини" відзначали День Незалежності

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад