» » » Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!
Інформація
  • Переглядів: 1045
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-05-2013, 11:20
29-05-2013, 11:20

Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!

Категорія: Навігація / Новини

Під такою назвою 28 травня 2013 року управління освіти райдержадміністрації та районний комітет профспілки працівників освіти провели традиційне свято-зустріч ветеранів педагогічної праці, які заслужили глибоку пошану всього нашого народу. З їх щедрого благословення вийшло у світ не одне покоління українців, які своєю натхненною працею звеличують нашу державу.

Зорепадом летять роки, вишневим та каштановим цвітом осипаються весни, багато чого губиться в глибинах пам’яті, але ніколи не зникнуть вдячні слова на адресу ветеранів педагогічної праці, педагогів-наставників.

З безмежною повагою і шаною, зі словами великої вдячності до тих, хто на заслуженому відпочинку, хто присвятив своє життя навчанню і вихованню підростаючого покоління, чиї палкі, гарячі серця і душі, і надзвичайна закоханість у свою справу ще відлунює у стінах навчальних закладів району звернулися голова районної державної адміністрації Довгань Микола Олександрович, депутат Верховної Ради Семенюк Артем Олексійович, заступник начальника управління освіти райдержадміністрації Галай Жанна Олександрівна.

Педагоги-наставники були схвильовані до глибини душі, а очі зволожені сльозами радості. Кожен присутній поставав перед очима колег зі своїм творчим доробком, своєю долею. Саме для них виступали працівники районного Будинку народної творчості та дозвілля, вихованці ДНЗ № 1, ДНЗ № 2, гуртківці ДЮЦу та їх наставники, ліцеїсти, учні Іванівецької, Зеленецької шкіл, Ленковецького НВК.

Хочеться побажати, щоб той світлий вогонь спогадів про роки педагогічної діяльності у їхніх серцях ніколи не гаснув, а їх життєвий досвід та мудрість проростали вагомими здобутками.

Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!Учителю! Я з іменем твоїм в шанобі стану на коліна!

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше