Главная > Новини > Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» завітали до пожежної частини

Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» завітали до пожежної частини


25-04-2013, 17:24. Разместил: Moderator
 24 квітня ліцеїсти КОЗШ-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відвідали Державну пожежно-рятувальну частину-2. Рятувальники провели для учнів ознайомчу екскурсію пожежною  частиною, в ході якої учні мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій.
Ліцеїсти побачили як відбувається виїзд  чергового караулу на виклик. Особливо зацікавила підростаючу аудиторію укомплектованість пожежної автоцистерни та спеціальне обладнання. Кожен з дітей відчув себе справжнім пожежником, посидівши в машині, помірявши каску та маску пожежника. Учні ліцею змогли потримати пожежний рукав, по якому під час локалізації вогню подається вода та приміряти протигаз. Рятівники продемонстрували спецодяг, розповіли про ті надзвичайні події, з якими їм прийшлося зустрітись в реальному житті.
Діти із захопленням взяли участь в екскурсії, задавали багато питань господарям пожежної частини та зробили багато фотографій на згадку, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником.
Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» завітали до пожежної частини  Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» завітали до пожежної частини Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» завітали до пожежної частини
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад