Главная > Новини > День довкілля у навчальних закладах Глибоцького району

День довкілля у навчальних закладах Глибоцького району


20-04-2013, 14:26. Разместил: Moderator

Традиційно щороку, до Великодніх свят, до Дня довкілля освітяни Глибоччини беруть активну участь у заходах з благоустрою: прибирання території навчальних закладів, узбіч сільських доріг, берегів річок та ставків, впорядкування територій пам’ятників та цвинтарів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, - неповний перелік робіт, які спрямовані на екологічне виховання учнівської молоді.

Особливо активно щороку оновлюються зелені насадження: управління освіти співпрацює зі Сторожинецьким, Кам’янським, Валякузьминським, прикордонним лісництвами, які видають навчальним закладам саджанці дерев та кущів. Діти висаджують їх не тільки біля шкіл та дитсадків, а й створюють у селах алеї та сквери, гаї та парки.

Також учням подобається формувати квіткові клумби на подвір’ях - і тут творчості немає меж, а ще - діти висаджують «свої» дерева і плекають їх.

До Дня довкілля у Глибоцькому районі посаджено близько 5 тисяч дерев та кущів, ліквідовано близько 40 стихійних сміттєзвалищ, посаджено і посіяно багато-багато квітів, які зроблять зелену Буковину ще зеленішою, а Глибоччину квітучою і чистою.

День довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького районуДень довкілля у навчальних закладах Глибоцького району

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад