Главная > Новини > Щорічна Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на Сторожинеччині

Щорічна Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на Сторожинеччині


20-04-2013, 12:20. Разместил: Moderator

У Всеукраїнському суботнику, який був проведений 20 квітня 2013 р. взяли участь 48 навчальних закладів Сторожинецького району. Учнями та вчителями навчальних закладів були прибрано 59 га. пришкільних територій, ліквідовано 62 стихійних сміттєзвалищ та впорядковано 28. Створені та впорядковані  квітники, рабатки, бордюри площею 2,1 тис. м2. Посаджено 3560 дерев та 1540 кущів. Прибрано 6,9 км. берегів річок та 3500 м2 берегів водойм. Приведено в належний стан та відновлено 22 джерела. Обкопано та побілено близько 1200 дерев. Просапано квітники біля навчальних закладів.

Посаджено 18 ділянок первоцвітів та лікарських рослин. Очищено канави вздовж доріг, прилеглих дошкільних територій 3 км. Проведена обрізка плодових дерев і кущів.

У всіх навчальних закладах працювали трудові десанти по впорядкуванню та очищенню від сміття парків і скверів біля пам’ятників та на кладовищах, прибрано могили загиблих та надано допомогу ветераном ВВ війни та вдовам по наведенню санітарного стану прибудинкових територій.

У межах акції проведено прибирання в дендрологічних парках: смт.Красноїльськ, с.Панки, Старої Жадови, м. Сторожинця.

Прибрано спортивні майданчики навчальних закладів.

У всіх селах класні керівники з учнями 7-9 класів упорядкували території  біля автобусних зупинок, а учні старших класів привели в порядок сільські громадські криниці та прилеглу територію біля мостів.

Учнями навчальних закладів району здійснена шефсько-волонтерська допомога одиноким пристарілим жителям сіл та інвалідам.

У кожному навчальному закладі поповнено та створено нові кутки живої природи, закуплено вазони, приведено в порядок куточки відпочинку.

Проведення суботника дозволило покращити санітарний стан території навчальних закладів, посадити дерева, очистити береги водойм, впорядкувати джерела та кринички; навести благоустрій  м. Сторожинець та селах району, чим зробити вагомий внесок у щорічну трудову акцію з благоустрою  та санітарної очистки «За чисте довкілля».


Щорічна Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на СторожинеччиніЩорічна Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на СторожинеччиніЩорічна Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на Сторожинеччині

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад