Главная > Новини > «Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»

«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»


29-03-2013, 15:44. Разместил: Moderator

На цьому наголосив Михайло Бауер сьогодні, 29 березня 2013 року, під час колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Михайло Йозефович зауважив, що: «Освітня система, її розвиток – це дзеркало суспільства. А ми, педагоги, у свою чергу, повинні робити все для того, щоб наша галузь була на найвищому рівні. Кожен педагогічний працівник має працювати ефективно, кожен наш крок повинен бути рішучим та суттєвим».

На порядку денному колегії розглядалися такі питання: «Про стан виконання Кіцманською районною державною адміністрацією, відділом освіти, молоді та спорту делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти», доповідав начальник управління освіти і науки Георгій Куриш; «Про результати моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах області» та «Про стан розвитку системи моніторингу якості освіти в Чернівецькій області та затвердження Плану регіональних заходів розвитку системи моніторингу якості освіти» доповідала начальник групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Світлана Прінько; «Про результати обговорення регіональної програми підвищення  якості навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів області на період з 2013 до 2018 років», доповідав директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін; "Погодження кандидатур на присвоєння почесного звання "Заслужений працівник України", доповідав начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства Дмитро Марку. Всі довідки та проекти рішень розміщені на сайті Департаменту.

Щодо 1-го питання порядку денного Михайло Бауер зазначив: «Я вважаю, що комплексна перевірка Кіцманського району пройшла об’єктивно, чесно і, навіть трохи, ліберально. У ході перевірки фахівці Департаменту, Інституту та моніторингової групи виявили чимало недоліків та надано методичні рекомендації щодо їх вирішення.

Хочу відзначити позитивну роботу таких закладів освіти як: Кіцманського дошкільного навчального закладу, Кіцманського НВК, Кіцманської гімназії, Реваківського та Драчинецького загальноосвітніх навчальних закладів. Директори цих закладів заслуговують на подяку».

Поряд з позитивом Михайло Бауер вказав і на недоліки, проблемні питання, які потребують вирішення. За його словами, термінового вирішення потребує питання підвищення якості знань учнів Кіцманщини.

«Низький рівень знань учнів – це найважливіша проблема. Необхідно удосконалювати організацію навчально-виховного процесу. Ми маємо розпочати навчати дітей, адже за це держава нам платить заробітню платню.

У загальноосвітніх навчальних закладах відсутній внутрішкільний контроль. Директори шкіл не виконують свої безпосередні функції. Один із директорів недовідвідав 41урок.  Варто зазначити, що аналіз та висновки відвіданих уроків формальний та схематичний характер.

Одним із головних питань у навчально-виховному процесі є – організація харчування. Здається, що зроблено чимало: на харчування однієї дитини виділяється по 10 гривень, що є одним із кращих показників в області. Але у ході перевірки нами було виявлено чимало недоліків.

Кожен керівник навчального закладу повинен тримати на контролі питання організації харчування. А також, у найкоротші терміни, до 1 квітня поточного року, у кожному навчальному закладі повинні бути введені ставки медичних сестер. Здоров’я дітей, наших учнів – найголовніше.

Питання облаштування внутрішніх вбиралень у ЗНЗ знаходиться на моєму особистому контролі. У Кіцманському районі внутрішніми вбиральнями облаштовано лише 69 % навчальнихзакладів. До 1 вересня 2013 року у кожному освітньому закладі повинні бути внутрішні вбиральні.

Не менш серйозним недоліком є те, що спортивні майданчики обладнані дуже примітивно. Їх необхідно облаштувати нестандартним обладнанням. Також у школах створюємо зони динамічного розвантаження. Щоб дитина під час перерви могла кудись направити свою енергію: пострибати на скакалці, покрутити обруч», – констатував директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту проаналізував роботу моніторингової групи. За його словами , сьогодні принциповим є питання, як Група буде працювати далі, у якому напрямі та за яким планом: «Ми подали вам попередній план роботи групи моніторингу. Кожен керівник освітньої галузі районів (міст) повинен з ним детально ознайомитися і внести свої пропозиції та зауваження».

Михайло Йозефович вкотре наголосив присутнім на важливості питання підвищення якості знань учнів та організації харчування у всіх закладах освіти: «Я проаналізував роботу закладів освіти на прикладі Кіцманського району. Але ці зауваження стосуються кожного із заврайоно. Ви повинні прийняти все до уваги і посилено працювати».

За результатами колегії прийнято відповідні рішення, які після доопрацювання будуть розміщені на сайті.

 

 

 

«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»«Ми маємо домогтися ефективної роботи кожного працівника системи освіти краю»

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад