Главная > Новини / Заклади вищої освіти області > Михайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Михайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича


28-03-2013, 14:33. Разместил: Moderator

Сьогодні, 28 березня 2013 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час свого виступу Михайло Йозефович наголосив: «Приємно повідомити, що станом на сьогодні, ми маємо 43 призери на IV (державному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. І це не враховуючи ще два предмети: правознавство та інформаційні технології, результати з яких будуть дещо пізніше. Ми пишаємося нашими учнями!

Варто зазначити, що декани, викладачі ЧНУ доклали чимало зусиль для того, щоб наша область зарекомендувала себе на високому рівні. Від імені Департаменту хочу подякувати всім деканам, викладачам, зокрема, і ректору Чернівецького національного університету, які долучилися до підготовки наших команд на IV етап учнівських олімпіад».

У ході засідання Вченої ради директор Департаменту від імені голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва та від себе особисто, привітав з ювілеєм першого проректора Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича – Романа Івановича Петришина.

Михайло Йозефович відзначив, що Роман Іванович є членом колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, і вносить чимало цікавих та вагомих пропозицій щодо удосконалення роботи освітньої галузі краю.

 

Михайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія ФедьковичаМихайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія ФедьковичаМихайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія ФедьковичаМихайло Бауер взяв участь у засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад