Главная > Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти > Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освіти

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освіти


19-03-2013, 17:25. Разместил: Moderator

15 березня 2013 року відбувся ІІ етап обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінаціях «Театральне мистецтво» та «Літературна творчість» серед професійно-технічних навчальних закладах м.Чернівців.

Змагалися професійно-технічні навчальні закладів. Вище професійне училище № 3 представило на конкурс поетичну композицію «Жінка» та уривок з п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка». Гуртківці Чернівецького професійного будівельного ліцею підготували уривок із драми І.Нагірняка «Пастушок на літо» та декламували вірші Т.Г.Шевченка й Д.Павличка. Учні Вищого професійного художнього училища № 5 виступили з «Імпромто фантазі» О.Кобилянської.

Високий рівень підготовки продемонстрували учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг під час декламування вірша «Одержима» Л.Українки та інсценізації гуморески Гриця Драпака «Про вуйка».

Учасники театрального гуртка Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту представили на конкурс інсценізацію уривка поеми «Наймичка» та вірш «Тяжко важко в світі жити» Т.Г.Шевченка. 

Уривок із п’єси М.Старицького «За двома зайцями» та гумореску невідомого автора «Заповіт тещі» продемонстрували учасники театрального гуртка Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

Гуртківці професійно-технічного училища № 8 та Чернівецького професійного машинобудівного ліцею виступили з декламуванням уривків творів «У неділю рано зілля копала» О.Кобилянської та «Концерт у царя» Д.Павличка.

Не прийняв участі у обласному фестивалі Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу.

Конкурс оцінювало компетентне журі у складі Олени Пономаренко, начальника відділу фахової освіти, ліцензування та атестації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (голова журі); Григорій Сорочан, голова циклової комісії «Видовищно-театральні заходи» училища мистецтв ім.С.Воробкевича, член обласної спілки театральних діячів України; Андрій Романов, режисер Чернівецького обласного академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської; Василь Васкан, член Національної спілки письменників України, поет, заслужений працівник культури України; Марія Юзик та Інна Москаль – методисти обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

Журі відзначило художній рівень репертуару, сценічну культуру та зовнішній вигляд учасників, розкриття головної думки і художніх образів твору.

 

 

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освітиФестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у професійно-технічних закладах освіти

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад