Главная > Новини > Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка

Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка


18-03-2013, 10:22. Разместил: Moderator

У нашого народу є святині, дорогі серцю кожного українця. Серед них вирізняється постать великого поета Т.Г.Шевченка.

9 березня 2014 року Україна відзначатиме 200 - річчя від дня народження мислителя і художника, поета і творця, пророка українського народу.

Вихованці комунального закладу «Оршівський дитячий будинок» з великим інтересом читають і вивчають твори великого Кобзаря. Де б не був поет, завжди перед його очима була батьківська земля, «садок вишневий коло хати», і «лани широкополі»,і «Дніпро і кручі» Т.Г.Шевченко ніколи не забував про рідний народ, який потерпав у злиднях і «неволі тяжкій». Він гаряче співчував селянам, відображаючи в своїх творах їхнє життя, за що й поплатився роками заслання. Тарас Шевченко бачив нашу Україну «вольною, новою», він гаряче вірив в її прийдешнє, у те, що «на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».

У конкурсі на краще декламування творів Великого Кобзаря відзначилися вихованці: Андріана Нашиба, Ірина Фролова, Володимир Черепита, Олег Кіцул, Тетяна Фролова, Михайло Токар, Валентина Форфило.

Діти низько вклоняються Кобзареві за безмежну, жертовну любов до народу, до України і, вшановуючи його пам’ять, вчаться теж любити свою Батьківщину так, як любив він.

О.Мойсюк, бібліотекар.

 

 

 

Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.ШевченкаВихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад