Главная > Новини > Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» спробували себе у ролі журналістів

Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» спробували себе у ролі журналістів


15-03-2013, 16:41. Разместил: Moderator

14 березня у «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» відбулася зустріч із працівниками Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії «Буковина». Журналісти поспілкувались з ліцеїстами, розповіли про особливості свого фаху, а також провели майстер-клас ведення інтерв’ю. Учні ліцею мали можливість побуватиучасниками експерименту, спробувати себе як в роліінтерв’юера, так і в ролі реципієнта. Оволодівши, новими для себе навичками вони швидко засвоїли ази журналістської справи.

Зустріч була надзвичайно цікавою, проходила у дружній, товариській атмосфері. Ліцеїсти із захопленням слухали про роботу журналістів, виявили бажання ще більше дізнатись про цю професію, і спробувати себе у ній. Саме тому, співпраця ліцею із ЧОДТРК «Буковина» продовжуватиметься. Гості оголосили серед учнів творчий конкурс, переможці якого відвідають телерадіокомпанію і побачать роботу журналіста в дії. Така перспектива зацікавила ліцеїстів, вони з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей.

Педагог-організатор

 Молошак Анастасія Василівна

 

 

 

Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» спробували себе у ролі журналістівУчні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» спробували себе у ролі журналістівУчні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» спробували себе у ролі журналістівУчні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» спробували себе у ролі журналістів

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад