» » » «Ми запроваджуємо нову, цікаву форму спілкування з батьками»
Інформація
  • Переглядів: 1219
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-03-2013, 16:44
11-03-2013, 16:44

«Ми запроваджуємо нову, цікаву форму спілкування з батьками»

Категорія: Навігація / Новини

Повідомив сьогодні, 11 березня 2013 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер під час що понеділкової апаратної наради-навчання.

«Інтернет збори для батьків ми проводимо вперше. Я переконаний, що це надзвичайно цікава та прогресивна форма роботи з батьками. Варто відзначити, що батьківські інтернет-збори – це одна із перших знакових подій 2013 року. Такі збори повинні стати систематичними і мають проводитися хоча би раз на пів року», – відзначив Михайло Йозефович.

«Про алгоритм проведення інтернет-зборів для батьків» доповідала заступник директора з науково-методичної роботи  Інституту післядипломної педагогічної освіти Тамара Богачик.

Тамара Степанівна зазначила, що інтернет-збори щодо підвищення якості освіти відбудуться 22 березня 2013 року о 12.00 та проводяться на базі визначених 24 загальноосвітніх навчальних закладів у районі/місті.

Для участі в Інтернет-зборах запрошуються:

- представник районної державної адміністрації/міської ради;

- керівник органу управління освітою, молоддю та спортом, завідувач РМК/ММК, представник психологічної служби;

- адміністрація загальноосвітнього навчального закладу, голова батьківського комітету.

Координатор проведення Інтернет-зборів: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

Керівник органу управління освітою, молоддю та спортом призначає районного/міського координатора та квоту учасників.

Технічні умови проведення:

- комп’ютер;

- мультимедійна дошка;

- веб-камера;

- мікрофон;

- колонки;

- встановлена програма Lync.

Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін доповів «Про хід виконання рекомендацій Крайових зборів керівників ЗНЗ області».

Григорій Іванович констатував:

І. Ухвала Крайових зборів керівників закладів освіти Чернівецької області «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій – пріоритетне завдання освіти Буковини» (серпень 2012 року).

На виконання рішень ухвали Крайових зборів керівників закладів освіти Чернівецької області «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій – пріоритетне завдання освіти Буковини» з 27 рішень: виконано - 26, перебувають на довготривалому виконанні – 1.

Зокрема:

п.2.3. – вирішити питання щодо забезпечення  ЗНЗ сучасними мультимедійними  обладнанням та пропорційною кількістю комп’ютерної техніки: п’ять учнів на 1 комп’ютер до 01.01.2015.

ІІ. Ухвала Крайових зборів керівників закладів освіти Чернівецької області «Підвищення якості освіти краю – реалізація вимог Указу Президента України від 30.09.2010 №926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні»

(січень 2013 року)

На виконання рішень ухвали Крайових зборів керівників закладів освіти Чернівецької області «Підвищення якості освіти краю – реалізація вимог Указу Президента України від 30.09.2010 №926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» з 37 рішень: виконано – 3, перебувають на постійному контролі – 34.

Зокрема:

п.1.1. – здійснюється громадське обговорення програми щодо підвищення якості навчання учнів  загальноосвітніх навчальних закладів. Станом на 07.03.2013 на сайті ДОНМС переглянули 252 відвідувачів сайту, жодних зауважень, пропозицій, ідей з боку громадськості не поступало.

п.2.2. – запроваджено експеримент «Школа, предмет без домашніх завдань» на базі Мигівського ЗНЗ Вижницького району, розпочав роботу експериментальний майданчик. Розглядається питання щодо визначення  навчальних закладів в кожному районі, місті, в яких буде запроваджено експеримент з даного питання.

п.4.3. – Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області здійснюється моніторинг результативності участі команд учнів у ІІ-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах, здійснено кваліметрична оцінка якості виконання олімпіад них завдань.

Також Григорій Іванович доповів «Про результати участі учнів ЗНЗ у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад».

За його словами, у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяв участь 981 учень (у 2011/2012 н.р. – 1452 учні). Найбільше учасників з математики (74 учні), трудового навчання (72 учні), біології (61 учень); найменше учасників з російської мови (19 учнів). Всього відбулося 23 олімпіади.

Переможцями визначено 471 учень (у 2011/2012 н.р. – 410 учнів). Максимальну кількість переможців мають м.Чернівці – 157 учнів, Глибоцький – 47 учнів, Вижницький – 33 учні, Хотинський та Новоселицький райони – по 32 учні (у 2011/2012 н.р. м.Чернівці – 181 диплом, Глибоцький – 42, Хотинський – 28,  Новоселицький райони –  21).

У Всеукраїнській олімпіаді з румунської мови взяли участь 9 учнів із Закарпатської області.

19 учнів шкіл-інтернатів стали учасниками олімпіади з трудового навчання.

У контексті даного питання директор Департаменту зауважив, що: «Сьогодні пріоритетнішої задачі Департаменту, ніж підготовка наших учнівських команд до ІVетапу Всеукраїнських олімпіад, – немає.

Хочу зауважити, що у наступному році необхідно дещо удосконалити підбір завдань до ІІІ етапу олімпіад, зокрема, розглянути ідею розробки та створення потужного тестового збірника олімпіад них завдань».

Під час наради Михайло Бауер наголосив на необхідності повідомити всіх директорів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів та закладів, які підпорядковуються Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, про прибирання територій навколо своїх закладів та установ.

Також Михайло Йозефович повідомив: «Ми всупили у фазу перевірки Кіцманського району. У ході перевірки працівники Департаменту повинні бути толерантними, виваженими, принциповими, вимогливими та мають зробити справедливі заключення. Адже кожен з нас має працювати на авторитет та позитивний імідж системи освіти».

За результатами наради Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту дав доручення відповідальним працівникам апарату.

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше