Главная > Новини > Інтрига змагань

Інтрига змагань


1-03-2013, 12:19. Разместил: Moderator
Завершилися змагання ХІ обласної Універсіади з волейболу серед чоловіків ВНЗ ІІІ-ІV р.а., в яких взяли участь команди всіх вишів області.
Фаворитом змагань була команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, яка в цьому навчальному році бере участь у змаганнях Всеукраїнської волейбольної ліги серед вищих навчальних закладів України.
Попередні ігри в підгрупах проходили напрочуд напружено і видовищно. У фінальну четвірку ввійшли команди Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету та Чернівецького факультету національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
У поєдинку за третє місце команда майбутніх фінансистів без особливого опору здолала команду ХПІ з рахунком 3:0.
Фінальна зустріч між волейболістами ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ тривала біля двох годин. Після виграних двох партій спортсмени національного університету розслабились і втратили ініціативу. Цим скористались волейболісти ЧТЕІ КНТЕУ, які зуміли виграти 3 і 4 партії. Інтрига настала у заключній 5-ій партії, де ініціатива переходила з рук в руки. До останньої хвилини ніхто не міг передбачити переможця.
Лише на два очка в останній партії спромоглася переграти суперників команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича і стала чемпіоном обласної Універсіади. Друге місце посіли волейболісти ЧТЕІ КНТЕУ.
Переможців змагань нагороджено кубками і дипломами.
Із кращих спортсменів-волейболістів буде укомплектована збірна команда, яка захищатиме наш край на ХІ літній Універсіаді України.

Інтрига змагань
Інтрига змагань
Інтрига змагань
Інтрига змагань
Інтрига змагань
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад