Главная > Новини / Оголошення > Всеукраїнський конкурс наукових робіт молодих дослідників історії України

Всеукраїнський конкурс наукових робіт молодих дослідників історії України


26-02-2013, 11:30. Разместил: Moderator
Всеукраїнський конкурс наукових робіт молодих дослідників історії України на тему: “ Жінки України у Другій світовій війні: історія ,пам'ять ,репрезентації».
Організатор конкурсу: Міжнародна громадська організація « Міжнародний Фонд « Взаєморозуміння і толерантність» за підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.
Мета конкурсу: залучення молодих дослідників історії до осмислення маловідомих сторінок історії України у роки Другої світової війни і реконструювання пам’яті про неї через призму досвіду жінок.
До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники( віком до 35 років): студенти ,магістри, аспіранти,кандидати наук, вчителі, викладачі вищих навчальних закладів,співробітники музеїв ,краєзнавці та інші особи,які зайняті науковою чи викладацькою діяльністю.
Троє переможців конкурсу будуть відзначені грошовою премією у розмірі 5000грн. кожний. Переможці конкурсу та автори робіт, особливо відзначених комісією конкурсантів, будуть запрошені до участі в конференції « Жінки Центральної і Східної Європи у Другій світовій війни» ,яка відбудеться у м. Київ у листопаді 2013 року.
Кінцевий термін представлення конкурсних робіт : 15 вересня 2013 року
Детальні умови конкурсу розміщенні на Інтернет - сторінці Міжнародної громадської організації Міжнародний Фонд « Взаєморозуміння і толерантність»
www.toleranz.org.ua. Контакти: 044(4624822) e-mail- post @ toleranz.org.ua.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад