Главная > Новини > Відбувся Всеукраїнський вебінар

Відбувся Всеукраїнський вебінар


21-02-2013, 12:50. Разместил: Moderator
20 лютого 2013 року, в рамках спільної програми «Партнерство в навчанні» Міністерства освіти i науки, молоді та спорту України та компанії «Майкрософт Україна», відбувся Всеукраїнський вебінар на тему «Впровадження "Сходинок до інформатики" та забезпечення шкіл доступними сучасними пристроями у рамках програми Microsoft "Формуй майбутнє"» з циклу вебінарів для інноваційних педагогів, присвячених запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.
У вебінарі прийняло участь понад 200 учасників з усіх регіонів України. Чернівецьку область представляли Інститут післядипломної педагогічної освіти, Чернівецька гімназія №5 та інші.
На вебінарі були розглянуті такі питання:
1. Методичні рекомендації по впровадженню предмету «Сходинки до інформатики» - доповідач Древаль Галина Федорівна, начальник відділу науково-методичного забезпечення змісту початкової та дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорту України.
2. Практичні поради по використанню підручника та робочих зошитів «Сходинки до інформатики» – доповідач Проценко Галина Олександрівна, співавтор підручника «Сходинки до інформатики»
3. Програма Microsoft "Формуй майбутнє" для забезпечення навчальних закладів спеціалізованою технікою – доповідач Ольга Свириденко, керівник програми «Партнерство в навчанні», Майкрософт Україна.
Вебінар проводився у формі спілкування з учасниками, після кожної доповіді кожен отримав відповіді на свої запитання.
Детальнішу інформацію можна отримати у тематичній дискусії: «Вебінари для інноваційних освітян» (http://www.pil-network.com/Discussion/b00a37c2-9d74-4d76-a101-1b65b08e58d2) на освітній мережі «Партнерство в навчанні».
Запис вебінару: (Впровадження «Сходинок до інформатики. . . - фев 20 2013 03.30.50.wmv)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад