Главная > Новини > Індивідуальне та інклюзивне навчання – для особливих дітей

Індивідуальне та інклюзивне навчання – для особливих дітей


6-02-2013, 17:53. Разместил: Moderator
6 лютого 2013 року на базі Глибоцького району відбулось виїзне засідання обласної психолого – медико – педагогічної консультації для дітей з особливими освітніми потребами, які повинні отримувати будь – яку додаткову допомогу, що може знадобитися їм для забезпечення успішності процесу навчання. Забезпечення потреб дитини, створення умов для її повноцінного розвитку - один з найважливіших пріоритетів районної психолого – медико – педагогічної консультації управління освіти Глибоцької райдержадміністрації.
Виняткової турботи потребують діти з особливими потребами. Вони є майже у кожному населеному пункті, їхня кількість постійно зростає. Таким дітям необхідно створити оптимальні умови, які б допомогли звести до мінімуму наслідки їхніх розладів. Їм потрібна допомога спеціалістів і, що найважливіше, чуйне й доброзичливе ставлення оточуючих.
Школи мають визнавати і враховувати різноманітні потреби своїх учнів шляхом узгодження різних видів і темпів навчання. Практика доводить, що своєчасне втручання у розвиток дітей із особливими потребами, створення умов для їхньої соціальної адаптації може докорінно змінити ситуацію, забезпечити розвиток життєтворчості.
Дитині, яка з'являється на світ, необхідні їжа і житло, любов і ласка, можливості навчатися і розвиватися, спілкуватися з однолітками, відчувати себе під захистом дорослих від насилля і жорстокості.
З метою вирішення питань дітей з особливими потребами в Глибоцькому районі проводиться відповідна робота щодо створення належних умов для інтеграції дітей з різними нозологіями та їх охоплення навчанням.
У засіданні взяли участь: консультанти ОПМПК та консультанти районної ПМПК, медична сестра Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., 19 дітей разом із своїми батьками та вчителями, які займаються з даною дитиною індивідуально. Дітям були запропоновані різноманітні діагностичні методики, проведені співбесіди з метою виявлення потреб та можливостей дітей. Батьки мали можливість отримати просвітницьку та консультаційну допомогу фахівців даної комісії. По кожній дитині було прийнято відповідне рішення щодо виду навчання у наступному навчальному році.
Особливу подяку висловлюємо адміністрації Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. за належну організацію та створення умов для проведення даного засідання.


Індивідуальне та інклюзивне навчання – для особливих дітей

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад