Главная > Новини > Засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми

Засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми


29-01-2013, 09:50. Разместил: Moderator
Сьогодні у залі селекторних нарад чернівецької ОДА відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми. У засіданні взяли участь: Віталій Темерівський, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації; заступник директора Департаменту – начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Довганич; начальник відділу у справах сім'ї, молоді та з гендерних питань управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Ростислав Тищук; головний спеціаліст управління сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Світлана Олексійчук; представники громадських організацій.
Із вступним словом до присутніх звернуся В.Темерівський.
Про проблему торгівлі людьми та механізм реабілітації на рівні області доповів Олександр Довганич.
Про узгодження планів реабілітації осіб постраждалих від торгівлі людьми повідомила Світлана Олексійчук.
Ельвіра Мручковська, голова Чернівецького обласного об’єднання «Сучасник» доповіла про реалізацію напрямку протидії торгівлі людьми в Чернівецькій області в 2012 році та перспективи діяльності в зазначеній сфері у 2013 році. За словами Ельвіри Миколаївни громадською організацією «Сучасник» за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА було проведено ряд заходів серед молоді групи ризику. За результатом анкетування це дало позитивний результат. «Якщо молодь сьогодні недоотримає інформацію – ми ризикуємо втратити майбутнє», – підкреслила Ельвіра Мручковська.
Засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми Засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми Засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьмискачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад