Главная > Новини > «Веселі старти»

«Веселі старти»


25-12-2012, 06:59. Разместил: Moderator
Днями в гімнастичному залі спортивного комплексу Обласного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа у м.Новодністровськ» з нагоди святкування Дня Святого Миколая пройшли спортивно-масові заходи «Веселі старти» серед наймолодших вихованців спортивної школи – дівчаток відділення художньої гімнастики (5-8 р.).
Загальна кількість учасників дійства становила 30 вихованок, які були розбиті на три команди. Волонтерами-помічниками виступили старші дівчатка вихованки відділення художньої гімнастики, які були талісманами команд і активно допомагали учасникам в проходженні завдань. Результатом по дитяче безкомпромісної боротьби став хороший настрій учасників і їх батьків. Команди нагороджені почесними грамотами та солодкими призами, , кожен учасник отримав від адміністрації ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ» сертифікат учасника по згадку на пам'ять про участь в змаганнях.
Користуючись нагодою колектив ОКЗ «ДЮСШ у місті Новодністровськ» вітає колег – освітян з наступаючим 2013 роком та Різдвяними святами!!!

«Веселі старти»
«Веселі старти»


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад