Главная > Новини > До уваги педагогічних працівників!

До уваги педагогічних працівників!


19-12-2012, 07:55. Разместил: Moderator
Науково-методичний журнал «Інформатика та інформаційні технології» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «Педагогічна преса» призначений для вчителів інформатики загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, методистів обласних управлінь освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти, викладачів вищих навчальних закладів, науковців – усіх причетних до навчання інформатики та застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Незважаючи на свій молодий вік, часопис вирізняється високим науковим рівнем публікацій, популяризує перспективний педагогічний досвід навчання та формує власні традиції.
На його сторінках публікуються офіційні інструктивно-методичні листи, рекомендації та програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо навчання інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах. Корисними є матеріали, спрямовані на підвищення кваліфікації та фахової майстерності вчителя інформатики. Знаходять відображення актуальні проблеми інформатизації освіти, новітні педагогічні дослідження в науковій галузі «Інформатика». Домінують же в журналі матеріали практичного спрямування з питань методики навчання інформатики та застосування інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі: новаторський досвід педагогів-практиків, розробки уроків, дидактичні засоби навчання, контрольні роботи, завдання для проведення конкурсів, турнірів, олімпіад.
Упродовж 2012 року тривав конкурс на кращу розробку уроку інформатики для учнів 9–11 класів. Редакція отримала десятки вчительських творчих робіт, які було опубліковано й які ще будуть публікуватися. курсы немецкого языка москва У березні 2013 року буде підбито підсумки й оголошено переможців конкурсу.
У 2013 році передплатники журналу матимуть змогу й надалі ознайомлюватися з вітчизняним та закордонним досвідом навчання інформатики та новітніми методиками (комп’ютерні презентації будуть доступні на порталі видавництва pedpresa.com). Часопис відкритий для наукових дискусій та обговорень актуальних питань теорії і практики шкільної освіти.
Передплатний індекс 89382скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад