Error: Incorrect password!
Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 07.12.2012 р. №№453 » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 07.12.2012 р. №№453
Інформація
  • Переглядів: 1168
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-12-2012, 10:07
10-12-2012, 10:07

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 07.12.2012 р. №№453

Категорія: Навігація / Новини

Про створення штабу
оперативного реагування
під час виникнення
надзвичайних ситуацій
та стихійного лиха
в зимовий період


У зв’язку з погіршенням погодних умов, з метою координації та ліквідації наслідків можливого стихійного лиха на територіях закладів освіти Чернівецької області та для забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час виникнення можливого стихійного лиха

НАКАЗУЮ:

1. Створити штаб оперативного реагування під час виникнення надзвичайних ситуацій, стихійного лиха в зимовий період та затвердити його склад, що додається.

2. Штабу оперативного реагування під час виникнення надзвичайних ситуацій та стихійного лиха в зимовий період забезпечити чергування з метою виявлення та ліквідації надзвичайних ситуацій в закладах освіти області.

3. Покласти персональну відповідальність за безперебійне функціонування закладів освіти в районах, містах на начальників органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, директорів професійно-технічних навчальних закладів, керівників установ обласного підпорядкування.

4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:
4.1. Покласти персональну відповідальність на керівників закладів освіти щодо координації дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення безперебійного функціонування закладів освіти на місцях.
4.2. Створити оперативні штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та оперативні групи для безпосереднього керівництва роботами, розробити регламент їх роботи, а також у разі необхідності, цілодобове чергування відповідальних працівників.
4.3. Забезпечити всі заклади та установи освіти необхідним інвентарем для своєчасного прибирання прилеглих територій в умовах сильних морозів, снігопадів, налипання снігу, снігових заметів, хуртовин, ожеледиці, утворення бурульок на дахах будівель.

5. У випадку надзвичайних ситуацій, вимушеного припинення занять у зв’язку із погіршенням погодних умов, стихійним лихом, епідемічними захворюваннями терміново інформувати у телефонному режимі відповідальних
осіб штабу оперативного реагування під час виникнення надзвичайних ситуацій та стихійного лиха в зимовий період Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Л.Тарангул

Додоток: nakaz_shtab-elektronka.docx [ b] (cкачувань: 41)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!