Главная > Новини > Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молоді

Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молоді


30-11-2012, 09:24. Разместил: Moderator
29 листопада в Комунальній обласній загальноосвітній школі-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відбулося засідання круглого столу на тему «Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні сучасної молоді», у роботі якого взяли участь Ю.М.Куриш, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; М.К. Семанюк, директор «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей»; М.В.Влад, президент «Буковинського Православного Фонду»; Володимир Антонюк, голова Православного Благодійного Фонду «Інститут родини»; представники місцевих ЗМІ.
Ю.М.Куриш привітав усіх присутніх від імені М.Й.Бауера, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.
«Основним пріоритетом нашої влади є розвиток освіти та виховання молоді, про це засвідчуюють вже традиційні крайові збори, на яких неодноразово розглядалися ці питання. Хочу зазначити, що Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА прийнято пропозицію «Буковинського Православного Фонду» про співробітництво у проекті «Ціннісно-мотиваційний кабінет «Закони життя» у м.Чернівці при «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» та підписано Меморандум про партнерство», – зазначив начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.
М.К.Семанюк розповіла про особливості роботи «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей», а токож підкреслила: «Аналогу нашому закладу в Україні немає. Наше завдання виявити та розвинути здібності обдарованих дітей. Вважаємо, що без медіа нам це зробити не вдастся. Ви є геніальними, бо пройшли цей шлях. Такі люди багаті знаннями та досвідом і несуть у собі великий багаж ідей, творчості».
М.В.Влад зробила презентацію проекту «Ціннісно-мотиваційний кабінет «Закони життя». У ході роботи круглого столу керівники ЗМІ разом з організаторами обговорили негативні тенденції та вплив медіа-засобів на підростаюче покоління, внесли цікаві пропозиції щодо ефективної співпраці ліцею та ЗМІ.
Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молоді Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молодіскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад