Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Волейболісти Путильської ДЮСШ — переможці обласних змагань

Волейболісти Путильської ДЮСШ — переможці обласних змагань

26-11-2012, 09:19. Разместил: Moderator
24-25 листопада 2012 року в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись обласні змагання з волейболу серед ДЮСШ системи освіти серед команд юнаків 1996-1997 (1998) років народження. В цих змаганнях взяли участь збірні команди: ДЮСШ № 4 м. Чернівці, Вижницької, Глибоцької, Герцаївської, Заставнівської, Романковецької, Путильської, Кельменецької, Новоселицької, Сторожинецької та Хотинської дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Загальна кількість учасників - 110 спортсменів.
До пізнього вечора 24 листопада, в перший день змагань, тривали попередні ігри в трьох підгрупах. Кожна гра була маленьким спортивним поєдинком. Боротьба йшла за кожне очко, за кожний м'яч. Всі команди показали достатній рівень технічної, тактичної та фізичної підготовленості. Переможцями першої підгрупи, в якій грали представники Хотинської, Романковецької, Заставнівської та Сторожинецької ДЮСШ, стали волейболісти Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи. В другій підгрупі боротьба за вихід у фінал тривала між Глибоцькою, Герцаївською, Кельменецькою та Вижницькою ДЮСШ. Сильнішими стали учні Глибоцької дитячо-юнацької спортивної школи. І в третій підгрупі перемогли спортсмени Путильської ДЮСШ, які переграли своїх ровесників з Новоселицької ДЮСШ та ДЮСШ № 4 м. Чернівці.
25 листопада, в другий день, проходили ігри за загальнокомандні місця в змаганнях та фінальні ігри за І-ІІІ місця. В іграх за 7-9 місця зустрілися учні Заставнівської, Кельменецької ДЮСШ та ДЮСШ № 4 м. Чернівці. За ІУ-УІ місця грали волейболісти Новоселицької, Вижницької та Романковецької ДЮСШ. Четверте почесне місце посіла перспективна команда Новоселицької ДЮСШ, в якій на цих змаганнях грали самі високорослі гравці.
11 – Герцаївська ДЮСШ.
У фіналі боротьба за перемогу тривала між збірними командами Глибоцької, Путильської та Хотинської ДЮСШ. Накал спортивних пристрастей та інтрига зберігалася до останньої гри. Сильнішими стали учні Путильської ДЮСШ (тренер Крилатий Ярослав Михайлович), які виграли з рахунком 2:0 у команд Хотинської та Глибоцької дитячо-юнацьких спортивних шкіл, і стали переможцями обласних змагань. Хотілось би відзначити гру капітана Путильської команди — кращого гравця і нападаючого цих ігор - Малиша Миколу. Саме він своєю грою зробив найбільший внесок в перемогу своєї команди.
Друге місце посіли волейболісти Хотинської ДЮСШ (тренер Радомський Володимир Леонідович) і на третьому місці учні Глибоцької ДЮСШ (тренери О.І. Сидоряк, В.Ф. Бойко).
На обласних змаганнях з волейболу був присутній заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА - начальник управління фізичної культури та спорту — Швець Анатолій Федорович, який разом директором Чернівецької обласної ДЮСШ Віталієм Литвинчуком та методистом ЧОДЮСШ Наталією Удовенко вітали переможців та призерів змагань. Команди і спортсмени були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА та Чернівецької обласної ДЮСШ.