Главная > Новини > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 19.11.2012 р. №366

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 19.11.2012 р. №366


26-11-2012, 08:53. Разместил: Moderator
Про підсумки обласної конференції Всеукраїнської
експедиції учнівської та студентської молоді України
„Моя Батьківщина – Україна”

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 14.06.2010 № 561 „Про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді „Моя Батьківщина - Україна”, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 26.09.2012 № 147 «Про проведення обласної конференції Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» 10 листопада 2012 року в приміщенні багатопрофільного ліцею №4 м.Чернівців відбулася обласна конференції Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді „Моя Батьківщина – Україна”.
У заході прийняло участь 112 учасників з усіх районів області, міст Чернівці та Новодністровьк. Конференція працювала за такими напрямами: «Духовна спадщина мого народу», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Живи і возрадуйся, роде наш красний», «Славні імена земляків», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю».
Розглянувши представлені роботи, журі визначило переможців та лауреатів. На ІІІ (Всеукраїнський) етап експедиції було відібрано 16 найкращих робіт: по 4 роботи від Глибоцького району та міста Чернівців, 2 роботи від Кіцманського району, по одній роботі від Вижницького, Кельменецького, Новоселицького, Сокирянського, Сторожинецького, Хотинського районів.
На підставі вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити список робіт переможців і лауреатів обласної конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», що додається.

2. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації переможців і лауреатів конференції.

3. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Коновалова Г.М.):
3.1. До 25.12.2012 направити роботи переможців обласної конференції до Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі експедиції «Моя Батьківщина - Україна».
3.2. Постійно надавати методичну допомогу навчальним закладам області для покращення якості робіт та більш повної відповідності вимогам оформлення.

4. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації –Тарангул Л.М.


Директор Департаменту М. Бауер

Додаток: nakaz366.doc [ b] (cкачувань: 105)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад