Главная > Новини > Відбулось урочисте відкриття Станівецького НВК

Відбулось урочисте відкриття Станівецького НВК


25-10-2012, 14:03. Разместил: Moderator
Сьогодні, 25 жовтня відбулось урочисте відкриття Станівецького навчально-виховного комплексу за участю очільника краю Михайла Папієв. На урочистості також були запрошені: голова Глибоцької районної державної адміністрації Микола Загарюк, голова Глибоцької районної ради Валерій Ротар, директор Глибоцького товариства з обмеженою відповідальностю «Надія» Василь Бічер, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники силових структур, сільські голови, директори шкіл району та багато інших гостей.
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв привітав мешканців села Станівці із можливістю виховувати підростаюче покоління в сучасних умовах комфорту та затишку. До добрих слів та побажань малюки отримали багато подарунків.
Слова подяки керівникам крайової та місцевої влади прозвучали з уст сільського голови Георгія Жиряду.
З нагоди великої події відбувся святковий концерт. Учні школи презентували різноманітні художні номери та музичні подарунки. До святкування були залучені навіть найменші учасники дійства, для яких власне і добудовувався дошкільний підрозділ новоутвореного НВК.

Відбулось урочисте відкриття  Станівецького НВК
Відбулось урочисте відкриття  Станівецького НВК

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад