Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Х ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики “Шуварочка”

Х ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики “Шуварочка”


24-10-2012, 07:33. Разместил: Moderator
19-21 жовтня 2012 року у Львові відбувся Х ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики “Шуварочка” серед дівчат 1999-2007 років народження. В змаганнях взяли участь гімнастки з міст Лодзь, Катовіце, Явожно (Польща), м. Вогосца (Боснія та Герцеговина), Феодосії, Києва, Харкова, Білої Церкви, Рівне, Симферополя, Володимира-Волинського, Львова-ДЦТСЕ, Львова-ЦТДЮГ, львівських спортивних клубів “СКА”, “Динамо”, “Галеон”, “Грація”, “Спарта”, ДЮСШ № 5 м. Львова та представниці Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
Кращими з наших гімнасток стали Іліка Катерина (2002 р.н.), Попович Богдана (2001 р.н.) - вихованки тренера-викладача Джульєтти Чорної та Павлова Анастасія (1999 р.н.), яка тренується у тренера-викладача Людмили Бутковської. Спортсменки здобули бронзові нагороди у своїх вікових групах. Іліка Катерина виступала за програмою ІІ розряду, Богдана Попович — І розряду, Анастасія Павлова —за прграмою кандидатів у майстри спорту України.
Зі Львова юні гімнастки привезли не тільки спортивні нагороди і сувеніри, а і багато вражень від участі у таких престижних змаганнях та спілкування зі своїми ровесницями з інших країн та міст України.

Х ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики “Шуварочка”
Х ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики “Шуварочка”


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад