Главная > Новини > Михайло Папієв відкрив дитячий садочок у Лівинцях

Михайло Папієв відкрив дитячий садочок у Лівинцях


17-10-2012, 13:14. Разместил: Moderator
Сьогодні, 17 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв взяв участь в урочистому відкритті дитячого садочка в селі Лівинці Кельменецького району. Ця подія стала особливим святом для всього села та принесла з собою нові надії для дорослих, а дітям – щирі усмішки.
За словами Михайла Папієва, відкриття дошкільного навчального закладу у Лівинцях продиктовано крайньою необхідністю, а тому були акумульовані кошти з різних джерел для капітального ремонту приміщення, і віднині сільська малеча має сучасний затишний дитсадок. «Влада зобов’язана створити найкращі умови для дітей, бо вони – майбутнє області, і від них безпосередньо залежатиме, яким буде наш край у майбутньому», - зазначив Михайло Папієв.
Він подякував сільському голові Василю Громику, який не тільки забезпечив участь Лівинецької сільської ради в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», за рахунок чого було отримано на ремонт цього приміщення біля 200 тис.грн., але й організував жителів села для допомоги у проведенні внутрішніх та зовнішніх робіт на цьому об’єкті.
Глава облдержадміністрації оглянув приміщення садочка, ігрові кімнати та спальні, і залишився задоволеним якістю ремонту та умовами, в яких діти навчатимуться і виховуватимуться.

Михайло Папієв відкрив дитячий садочок у Лівинцях
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад