Главная > Новини > Наповненість веб-сайту «Історико-краєзнавчого портрету Чернівецької області» збільшилася

Наповненість веб-сайту «Історико-краєзнавчого портрету Чернівецької області» збільшилася


8-10-2012, 14:10. Разместил: Moderator
Станом на 8 жовтня 2012 року наповненість веб-сайту «Історико-краєзнавчого портрету Чернівецької області» збільшився на 16%.
Соціальний учнівський проект з висвітлення питань краєзнавчого характеру спрямований на залучення учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів до пошукової роботи.
Координатори проекту в районах, м.Чернівці та м.Новодністровськ з листопада 2011 року розпочали збір інформації за напрямами:
– географічне положення;
– історія села, селища, міста;
– легенди;
– освіта, культура;
– духовність, традиції;
– спорт;
– видатні особистості
З питань створення електронної версії з районними координаторами проекту було проведено ряд семінарів та консультаційних зустрічей. Також питання неодноразове заслуховувалось на апаратних нарадах при начальникові Головного управління освіти та науки.
У квітні місяці створений сайт «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» bukportret.info. Координатором проекту проведено семінари з методистами та учителями інформатики шкіл області щодо розміщення матеріалів на сайті. Постійно здійснюється контроль за накопиченням інформації на сайті, надається допомога й консультації.
Слід зазначити, що веб-проект носитиме постійнодіючий характер, оскільки він буде поповнюватись новими краєзнавчими відомостями, фото та відео-матеріалами.
За дорученням начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації для належного функціонування веб-проекту придбано сервер та Система безперервного живлення серверу.
Слід зазначити, що сайт набуває популярності у аудиторії користувачів: з вересня зареєстровано більше 6000 переглядів та близько 2600 користувачів. Серед найбільш відвідуваних сторінок слід відзначити: «Народні звичаї та традиції с.Маршинці Новоселицького району» – 237 переглядів та «Історія смт Путила» - 208 переглядів.
Вважаємо, що для популяризації сайту необхідно рекомендувати координаторам проекту в районах (містах) розміщувати на сайті гарячі події з суспільного життя міської та сільської громади у розділі «Новини».скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад