Главная > Новини / Заклади дошкільної освіти області > 25 вересня на Буковині відзначатимуть День дошкільника

25 вересня на Буковині відзначатимуть День дошкільника


14-09-2012, 12:33. Разместил: Moderator
Сьогодні про це, під час засідання організаційного комітету, повідомила заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Любов Тарангул.
За рішенням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Всеукраїнський День дошкільника буде відзначатися щорічно 27 вересня.
«В Чернівецькій області урочистості з нагоди Дня дошкільника відбудуться 25 вересня в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини». Також, в цей день у парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка з 15.00 до 18.00 буде працювати «Місто дитячих мрій».
Сьогодні наша область в державі, щодо розвитку дошкільної освіти, займає одне із передових місць. День дошкільника має стати святом душі і головними на ньому мають бути діти. Ми повинні піднімати рівень дошкілля Буковини на все вищий і вищий рівень», – наголосила Любов Миколаївна.
Під час засідання оргкомітету щодо відзначення Дня дошкільника у Чернівецькій області було обговорено основні питання щодо проведення урочистостей, детально проаналізовано списки нагороджених осіб, обумовлено організаційні питання.
Цікавинкою свята стане «Місто дитячих мрій». У дитячому містечку проводитиметься конкурс малюнка на асфальті «Свято кольорової крейди», ігрове дійство «Юні архітектори», буде організовано ігри з дітьми «Народні забави» та гонки на самокатах серед вихованців дошкільних навчальних закладів м. Чернівці.
За участю працівників дошкільної галузі області буде представлено персональні міні – виставки творчих робіт «Сувеніри власними руками».
В урочистостях з нагоди Дня дошкільника візьмуть участь голова чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв, голова обласної ради Михайло Гайничеру, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер, голови районних державних адміністрацій, керівники районних відділів (управлінь) освіти, голови сільських рад, голови місцевих осередків асоціації працівників дошкільної освіти, працівники дошкілля, батьки, громадськість.

25 вересня на Буковині відзначатимуть День дошкільника
25 вересня на Буковині відзначатимуть День дошкільника
25 вересня на Буковині відзначатимуть День дошкільника
25 вересня на Буковині відзначатимуть День дошкільника
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад