Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Кельменецький дитячо-юнацький центр гостинно відчиняє двері

Кельменецький дитячо-юнацький центр гостинно відчиняє двері


13-09-2012, 16:37. Разместил: Moderator
Ось і промайнуло літо сповнене мрій, надій та сподівань. Для гуртківців Кельменецького районного дитячо-юнацького центру воно було незабутнє – багате на враження та перемоги.
Вже не перший рік гуртківці ДЮЦ є учасниками Міжнародного фестивалю «Кришталеві джерела». Цьогоріч він проводився в місті Вінниця. Учасники фотогуртка Анастасія Солоненко та Роман Халай, керівник В.О.Коцобан, стали лауретами бліц-конкурсу у номінації «Кіно».
У серпні цього року було відновлено сплав-табір по річці Дністер. 20 туристів-краєзнавців разом зі своїми керівниками відпочивали та навчались в пересувному наметовому таборі. Учасники екседиції протягом 15 днів милувалися чарівними краєвидами Дністрових круч, оволодівали навичками з водного туризму, цікаво проводили дозвілля та оздоровлювались.
З 2 по 22 вересня 10 членів агітбригади ЮІР та їх керівники Л.В.Хоменко та Н.П.Підкова оздоровлюються та захищають честь області у МДЦ «Артек». І вже в таборі вони здобули вагому перемогу – перше місце у одному з Всеукраїнських конкурсів «Автоцивілка – це обов’язково».
З 1 по 15 вересня дитячо-юнацький центр проводить «Тиждень відкритих дверей» . В цей період діти мають змогу познайомитися з керівниками гуртків, навчальними кабінетами та матеріальною базою ДЮЦ, обрати гурток за своїми інтересами.
17 вересня колектив ДЮЦ запрошує гуртківців, їх батьків, класоводів, гостей та всіх бажаючих на свято початку навчального року. Цього року дитячо-юнацький центр пропонує дітям від 6 до 18 років поглибити та збагатити знання, удосконалити вміння та навички, цікаво проводити дозвілля у гуртках: картинг, мопедний, фото, відео, різьба по дереву, лозоплетіння, танцювальний, театральний, фольклорний, флористика, образотворче мистецтво, умілі руки, художня кераміки, екологічний, туристичий, спортивний. Заняття в усіх гуртках – безкоштовні.
Ми чекаємо Вас за адресою: вулиця Незалежності, 10;телефон 2-14-65


Кельменецький дитячо-юнацький центр гостинно відчиняє двері
Кельменецький дитячо-юнацький центр гостинно відчиняє двері
Кельменецький дитячо-юнацький центр гостинно відчиняє двері
Кельменецький дитячо-юнацький центр гостинно відчиняє двері
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад