Главная > Новини > Кабмін заснував гранти для колективів молодих учених

Кабмін заснував гранти для колективів молодих учених


10-09-2012, 09:41. Разместил: Moderator
29 серпня Уряд прийняв постанову "Про заснування грантів Кабінету Міністрів України колективам молодих вчених для виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки"
Як повідомляє прес-служба Кабміну, зазначена постанова набере чинності з 1 січня 2013 року.
Специфіка грантів полягає в тому, що вони надаватимуться для виконання перспективних високотехнологічних проектів, які відбиратимуться на конкурсній основі.
Щорічне проведення конкурсу проектів прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетним напрямами розвитку науки і техніки колективів молодих учених забезпечуватиме Держінформнауки.
Відібрані проекти реалізовуватимуться на матеріально-технічній базі існуючих наукових установ або університетів, а кошти носитимуть цільовий характер. "Це унеможливить розчинення грантів у загальному фінансовому «котлі» наукової установи", - зазначають у Кабінеті Міністрів.
В уряді зазначають, що заснування урядових грантів дозволить перспективним українським ученим професійно реалізуватися на Батьківщині. "Це надасть їм змогу ще в достатньо молодому віці сформувати власні наукові школи та свої лабораторії", - підкреслюється у повідомленні прес-служби Кабміну.

За матеріалами osvita.uaскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад