Главная > Новини > Чотири регіони для Європи

Чотири регіони для Європи


6-09-2012, 10:37. Разместил: Moderator
Відповідно до Меморандуму про партнерство між Чернівецькою областю, округом Швабія (Німеччина), департаментом Майенн (Франція), Сучавським повітом (Румунія), згідно із Спільною заявою «Чотири регіони для Європи» від 03.06.2000, запрошенням Президента Генеральної Ради департаменту Майенн від 18.06.2012 та з метою участі в одинадцятому етапі міжнародного турніру з юнацького футболу та музичному молодіжному фанк-проекті, представники Чернівецької області вибороли друге місце у традиційному міжнародному турнірі серед 16-річних футболістів «Чотири регіони для Європи», який цього разу гостював у Франції.
У змаганнях, які проводяться з 2002 року, беруть участь команди округу Швабія (Німеччина), департаменту Майєнн (Франція), Сучавського повіту (Румунія) та Чернівецької області (Україна). Футбольні турніри по черзі гостюють у кожній країні.
Цього року турнір відбувався з 23 по 25 серпня 2012. Честь нашої області та України захищали підопічні Володимира Воронюка та Олега Чорного. Наші гравці повторили минулорічний успіх і знову привезли додому «срібло».
Отже, переможцями цьогорічного турніру стали юнаки з Швабії (Німеччина), третє місце за департаментом Майєнн (Франція), четверте – Сучавським повітом (Румунія).
Окрім футбольного турніру, представники культурної делегації Чернівецької області взяли участь в музичному молодіжному фанк-проекті, який тривав з 20 по 26 серпня 2012. Учениці музичних шкіл області продемонстрували високий професіоналізм у створенні мелодій під час репетицій. На відкритті футбольного турніру дівчата грали на духових інструментах гімни країн-партнерів. Варто зазначити, що відкриття турніру відбулося 23 серпня, в день святкування Дня українського прапору, тому гімн України пролунав першим. Також під час перебування у Франції були організовані екскурсії до міста Сен-Мало; замку Святого Михайла; музею Робера Татена, художника, скульптора.

Н.М.Потапова,
методист НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО


Чотири регіони для Європи
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад