Главная > Новини > Традиційне Свято знань

Традиційне Свято знань


1-09-2012, 15:09. Разместил: Moderator
Сьогодні в нашому начальному закладі відбулося традиційне Свято знань, свято зустрічі нового навчального року. Ми прийняли до своєї учнівської родини учнів перших курсів, яких радо вітали учні старших курсів, директор Андрусяк В.Д., викладачі, батьки.
На нашому святі також були присутні почесні гості – член спілки художників України, живописець, графік, колишній наш випускник Балан Іван Дмитрович, виконавчий директор ВАТ меблева фабрика Паньків Іван Миколайович, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Беньовська Ганна Онуфріївна, які звернулися з вітальними словами до наших учнів та побажали їм здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та задумів, впевнено йти до своєї мети та бути гідними громадянами нашої держави.
Хороший настрій всім присутнім створили музичні номери у виконанні учня другого курсу Білавчука С. (пісня «Моя країна» та соло на трубі «Бесаме мучо»). Учні також отримали батьківське благословення від Дорошкевич Наталії Миколаївни. На знак подяки для батьків прозвучала «Мамина пісня» у виконанні Вовчука Ю.
У святковій атмосфері першокурсники дали урочисту обіцянку присвятити своє життя благодійній справі відродження національної культури України, наполегливо і сумлінно опановувати професію, берегти і примножувати славні традиції училища.
По закінченні свята всіх було запрошено на перший урок «Край де варто жити».
Традиційне Свято знаньТрадиційне Свято знаньТрадиційне Свято знань


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад