Главная > Новини > Урочистості на Глибоччині

Урочистості на Глибоччині


23-06-2012, 18:23. Разместил: Moderator
Сьогодні у селищі Глибока панує особливий настрій: вона гостинно зустрічає високоповажних гостей, які завітали на День селища -574 річницю з дати першої письмової згадки про Глибоку. Як привітна господиня, Глибока щиро вітає шановних гостей:

Ласкаво просимо в Глибоку на гостини!
Нехай тепло людських сердець зігріє всіх!
Гостей сьогодні караваєм ми зустрінем,
І віншуванням на многая літ!

У рамках святкування Дня селища відбулось торжество, яке має особливе значення для всіх освітян Глибоччини: урочисте відкриття новозбудованого приміщення районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА. На урочистості з нагоди відкриття методцентру завітали:
Папієв Михайло Миколайович - голова Чернівецької обласної державної адміністрації,
Гайнічеру Михайло Іванович - голова Чернівецької обласної ради,
Бауер Михайло Йозефович - начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації,
Загарюк Микола Георгійович - голова Глибоцької районної державної адміністрації,
Ротар Валерій Манолійович - голова Глибоцької районної ради,
Семенюк Іван Васильович - депутат Чернівецької обласної ради,
делегації сусідніх держав: Румунії, Польщі, Росії, Молдови та сусідніх областей, керівники ЗНЗ та ДНЗ району.
У вітальному слові губернатор краю відзначив вагомі здобутки освітян Глибоцького району: «Глибоцький район посідає 2 місце після м.Чернівці у рейтингу досягнень у галузі освіти, у цьому-велика заслуга педагогів району.» Михайло Миколайович Папієв відзначив плідну працю керівника освіти району, начальника управління освіти Глибоцької РДА Швеця Василя Григоровича та нагородив його Подякою голови Чернівецької обласної державної адміністрації. У вітальному слові голови обласної ради Гайнічеру Михайла Івановича звучали схвальні відгуки про гостинних та працьовитих людей Глибоччини, подяка педагогам за працю. Михайло Іванович вручив Подяку голови Чернівецької обласної ради завідувачу райметодцентру управління освіти Глибоцької РДА Намаці Олесі Сидорівні. Головний освітянин краю Михайло Йозефович Бауер відзначив Подяками Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації ветеранів методичної служби району, людей, які зробили вагомий внесок у становлення та розвиток системи освіти Глибоцького району.
Голова Глибоцької РДА Загарюк Микола Григорович та голова Глибоцької районної ради Ротар Валерій Манолійович нагородили грамотами Глибоцької РДА та Глибоцької районної ради методиста райметодцентру Блисенко Ольгу, голову райкому профспілки працівників освіти Лазурко Світлану, працівників будівельної науково-виробничої фірми «Капітал», Глибоцького центру зайнятості, архітектурного бюро, які виконували будівельні роботи.
Начальник управління освіти Глибоцької РДА Швець В.Г. у виступі зазначив:
«Шановні гості! Вітаємо Вас у новозбудованому приміщенні районного методичного центру. Ми переконані, що наш методичний центр стане успішною школою для педагогів району, адже успішна школа - це заклад, в якому добре вчать і наполегливо вчаться, тому і створено для педагогів сучасні умови, які сприятимуть їх професійному зростанню та самовдосконаленню. Окрім того, районний методичний центр готовий організувати співпрацю з ІППОЧО для проведення курсів, семінарів та занять для педагогів району.
Відкриття нового приміщення методичного центру сприятиме модернізації системи освіти району та підвищенню фахового рівня педагогів Глибоччини.
До будівництва методичного центру докладено багато зусиль влади, яка постійно дбає про належне забезпечення закладів освіти».
На завершення очільники краю здійснили довгоочікувану та почесну місію –перерізанням святкової стрічки урочисто відкрили Методичний центр управління.
На завершення урочистостей відбулась зустріч за участю почесних гостей, керівників ЗНЗ та ДНЗ Глибоцького району.

З історії освіти Глибочини.
Історія становлення системи освіти Глибоччини налічує понад 70 років. У березні 1944 року, після звільнення Буковини від німецько-фашистських загарбників. було створено районний відділ народної освіти. Збереглися архівні документи того часу. Протягом березня-серпня 1945 року відділом народної освіти Глибоцького району видано 45 наказів з кадрових та виробничих питань. На той час у районі працювало 20 шкіл: 17- початкових та 3- восьмирічні. Налічувалось 99 класів, працювало 67 вчителів.
Сьогодні освітній простір Глибоччини - це 40 загальноосвітніх навчальних закладів та 22 дошкільні дитячі установи; 3 ліцеї, 9 навчально-виховних комплексів. У школах навчається 9205 учнів, навчають дітей 1136 вчителів, і саме для педагогів збудовано новий методичний центр, де для підвищення фахового рівня працюють 3 методичних кабінети, бібліотека, кабінет ІКТ, конференц-зала та досвідчені методисти. Створено нові сучасні та комфортні умови для роботи методичного центру - школи для педагогів.


Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
Урочистості на Глибоччині
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад