Главная > Новини > Уряд України схвалив розпорядження "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України"

Уряд України схвалив розпорядження "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України"


14-06-2012, 18:30. Разместил: Moderator
13 червня 2012 року документ ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. Відповідно до урядового розпорядження, присуджено 60 премій у шести номінаціях: «За виробничі досягнення», «За наукові досягнення», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення», «За особисту мужність» і «За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху».
Премія присуджується молодим людям віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету. Всього в цьому році розглянуто пропозиції щодо 220 номінантів від центральних і місцевих органів виконавчої влади, Національної академії наук України, всеукраїнських громадських молодіжних організацій.
Розмір Премії становить 3400 грн. Разом з коштами лауреати отримують диплом і нагрудний знак. Ці витрати здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для здійснення заходів державної політики з питань молоді, жінок та сім’ї.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад