Главная > Новини > Вітання Михайла Бауера з завершенням 2011/2012 навчального року

Вітання Михайла Бауера з завершенням 2011/2012 навчального року


25-05-2012, 11:34. Разместил: Moderator
Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!


У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне.
Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об'єднує нас і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії.
Для школярів – це прихід літніх канікул, що дають змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил.
Випускники сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.
Останній дзвоник – такий бентежний, такий незабутній. Він залишить у минулому дитинство, школу, безтурботність, усе найперше і найкраще. Починається самостійне і таємниче життя, повне радощів та тривог.
Важко сказати, у кого сьогодні більше свято — в учнів чи у вчителів. Що важче — навчатися чи навчати? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення. Але професія вчителя потребує ще одного виняткового вміння — відчути кожного учня. Сьогодні ми маємо ще одну нагоду низько вклонитися вчителям. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.
Шкільні свята у нас завжди були справді народними. Адже за долю кожного школяра хвилюються батьки, бабусі й дідусі, родичі, друзі. Тож усім вам радісних турбот, міцного здоров'я, щастя й добра. Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, успіхів і злагоди у Ваших родинах.З повагою
Начальник Головного управління
освіти і науки Чернівецької
облдержадміністрації Михайло Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад