Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Завершився місячник з благоустрою «За чисте довкілля»

Завершився місячник з благоустрою «За чисте довкілля»


7-05-2012, 19:30. Разместил: Moderator
З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних і естетичних вимог до утримання територій дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, поліпшення санітарного стану довкілля, у квітні 2012 року Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації було проведено акцію з благоустрою «За чисте довкілля», в межах якої 5 травня був проведений День довкілля (суботник).
Активну участь в акції взяли працівники апарату Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, інституту післядипломної педагогічної освіти, директори та трудові колективи всіх обласних позашкільних та інтернатних закладів області, а також загальноосвітніх, дошкільних, професійно-технічних навчальних закладів, колективи ВНЗ, колектив обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Загалом в акції взяли участь біля 6,0 тис. працівників освітньої галузі краю, залучено також понад 100 тис. учнівської та студентської молоді.
У навчальних закладах освіти області проведено значний обсяг робіт з впорядкування земельних ділянок, чистки дерев та кущів, озеленення територій, оформлення квітників, підбілювання дерев. Організовано вивіз сміття тощо.
В усіх районах області учнями шкіл прибрано біля пам’ятників загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, обелісків. Учні старших класів прибирали також території вздовж траси.
До участі у Весняній толоці та всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» залучено 592 заклади та установи, прибрано біля 765 га площі прилеглих до навчальних закладів територій, ліквідовано 551 несанкціоноване сміттєзвалище, посаджено понад 114,9 тис. дерев і 16,7 тис. кущів, додатково розсаджено більше 200 квітників. Впорядковано 779 об’єктів - дитячих майданчиків, зон відпочинку, парків, скверів тощо. Суттєву роботу здійснено з очищення берегів водойм та річок, прочищення польових джерел.
У багатьох навчальних закладах створено або поновлено куточки живої природи.

Завершився місячник з благоустрою «За чисте довкілля»
Завершився місячник з благоустрою «За чисте довкілля»
Завершився місячник з благоустрою «За чисте довкілля»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад