Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Відбулася відкрита першість Чернівецької обласної ДЮСШ з волейболу, присвячена 67-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

4-05-2012, 14:47. Разместил: Moderator
З 28 по 29 квітня 2012 р. в Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулася відкрита першість з волейболу, присвячена 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В змаганнях взяли участь 9 команд з Тернопільської області, міста Кам’янець-Подільського та Чернівецької обласної ДЮСШ, всього – 96 учасниць. Змагання проходили у двох вікових групах: серед дівчат 2000 р.н. та 2001 р.н. і молодше.
Переможцями змагань в обох вікових групах стали вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ (тренер-викладач Л.І.Накоскіна). Друге місце в старшій віковій групі посіла команда ДЮСШ м.Чортків Тернопільської області, третє місце вибороли представниці Кам'янець-Подільського. У молодшій віковій групі срібними призерами стали також учениці ЧОДЮСШ – команда № 2 (тренер-викладач Т.О.Голосова), бронзу вибороли вихованки Гусятинської ДЮСШ Тернопільської області.
Переможці та призерки змагань були нагороджені дипломами Чернівецької обласної ДЮСШ та медалями відповідних ступенів.