Главная > Новини > ІV Спортивні ігри школярів України в розпалі

ІV Спортивні ігри школярів України в розпалі

6-04-2012, 15:28. Разместил: Moderator
Нещодавно в місті Одеса завершились змагання з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1995-1996 років народження в залік ІV Спортивних ігор школярів України. Килим підкорювали понад півтисячі спортсменів з 26 збірних команд областей і міст України.
В складі збірної команди школярів Буковини виступали вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ, Комплексної та Новоселицької дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Вони принесли в скарбничку області 112 залікових очок. Кращим з наших борців став учень Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Скрипник Вадим (тренер Одинак Сергій Теофілович), який здобув бронзову медаль в ваговій категорії 76 кг. Серед дівчат ближче всього до п'єдесталу пошани були Ткачук Христина, Гогоман Ізабелла (Новоселицька ДЮСШ, тренер Гогоман В.В.) та Ковальчук Наталія (Чернівецька ОДЮСШ, тренер Одинак С.Т.), які у своїх вагових категоріях посіли пяті місця.
А в місті Луцьку завершились зональні змагання з волейболу серед дівчат 1995-1996 років народження. В підгрупі, в якій виступала збірна команда Чернівецької області, грали команди Ровенської, Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Учениці Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Накоскіна Людмила Іванівна) переграли своїх ровесниць з Івано-Франківщини та Закарпаття, тільки в одній партії поступились збірній команді Ровенщини і програли лідеру змагань – збірній команди Волині, яка виступає в змаганнях суперліги.
Попереду у буковинських школярів ще змагання ІV Спортивних ігор школярів України з гандболу серед юнаків та дівчат, легкої атлетики та веслуванні на байдарках та каноє. За підсумками виступів збірних команд школярів у 8 видах спорту буде визначено загальнокомандне місце Чернівецької області в ІІІ групі областей.