Главная > Новини / Заклади вищої освіти області > Молоді науковці - про новітні технології в медицині

Молоді науковці - про новітні технології в медицині


4-04-2012, 15:14. Разместил: Moderator
Саме ця тема стала основною на IХ Міжнародній медико-фармацевтичній конференції студентів і молодих вчених, яку організувало Студентське наукове товариство Буковинського державного медичного університету.
Урочисте пленарне засідання конференції відбулося 4 квітня у конференц-залі БДМУ. Учасників привітав ректор Буковинського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Тарас Бойчук, побажавши усім плідної дискусії з актуальних питань практичної і теоретичної медицини.
Цьогоріч у конференції беруть участь 545 учасників, з яких 370 молодих науковців БДМУ, 154 – з вищих медичних навчальних закладів України та 21 учасник із-за кордону. Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлює актуальні питання теоретичної, експериментальної та практичної медицини, також гуманітарні й організаційні аспекти медицини, безпеки медичних технологій, ліків, продуктів харчування тощо.
Вперше буде проведено online-трансляцію з секційних засідань англійською мовою “Theoretical medicine” і “Clinical medicine”, що дозволить значно розширити коло слухачів конференції (http://www.bsmu.edu.ua/ або http://www.gvolive.com/conference,web-bsmu?NO-BROWSER).
Звертаючись до молодих вчених, почесний гість конференції, професор Сучавського університету Штефана Чел Маре (Румунія) пан Штефан Пурич підкреслив, що набуті навички наукових пошуків допомагатимуть молодим вченим при вирішенні практичних завдань охорони здоров’я: – Наука не має кордонів, - зазначив він. – І ми завжди із задоволенням приїжджаємо сюди, адже БДМУ є нашим надійним партнером у рамках університетського консорціуму. І така співпраця, безперечно, буде продовжуватися в обраному напрямі.
Варто зауважити, що вже дев’ятий рік поспіль молоді науковці Буковинського державного медичного університету проводять цей науковий форум. Розширилась не тільки географія конференції, яка налічує сьогодні дванадцять країн (Україна, Росія, Білорусь, Польща, Молдова, Чехія, Франція, Болгарія, Узбекистан, Киргизстан, Литва та Італія), але і її тематика: з медичної конференція переросла у медико-фармацевтичну.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад