Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > 67 обласна спартакіада школярів

67 обласна спартакіада школярів

26-03-2012, 19:31. Разместил: Moderator
10 березня 2012 року в спортивному залі ЗОШ № 31 м. Чернівці відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат в залік 67 обласної спартакіади школярів. У фінал потрапили чотири команди: Чернівецька гімназія № 5, Білоусівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, Недобоївська ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району та Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району.
І місце посіла команда Чернівецької гімназії № 5. Дівчата закінчили турнір без єдиної поразки. Напружено проходила зустріч між командами Білоусівської та Недобоївської ЗОШ за друге місце. Останньою третьою партією цієї гри з рахунком 15 : 12 перемогла команда Білоусівської ЗОШ, яка посіла ІІ місце. ІУ місце зайняла команда Карапчівської ЗОШ.скачать dle 10.4фильмы бесплатно