Главная > Новини / Міністерство освіти і науки України > Наказ МОНМСУ від 01.03.2012 № 255

Наказ МОНМСУ від 01.03.2012 № 255


6-03-2012, 10:38. Разместил: Moderator
Про проведення Національного
Кубку шкільного футболу ЄВРО - 2012


З метою формування здорового способу життя, покращення фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, підвищення рухової активності і зміцнення здоров'я учнів, популяризації проведення в Україні фінального етапу Євро – 2012

НАКАЗУЮ

1. Комітету з фізичного виховання та спорту (Гамов В. Г.), департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) спільно з Федерацією футболу України (за згодою) та Асоціацією аматорського футболу України (за згодою) до 7 березня 2012 розробити та подати на затвердження Всеукраїнському організаційному комітету з підготовки та проведення Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012 (далі – Кубок) Регламент Кубку та методичні рекомендації щодо його проведення.

2. Комітету з фізичного виховання та спорту (Гамов В. Г.), районним (міським), районним у містах відділам освіти забезпечити проведення першого (районного, міського) етапу Кубку у строки, визначені Регламентом.

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій взяти участь в організації та проведенні другого (обласного) та третього (міжобласного) етапів Кубка у строки, визначені Регламентом.

4. Персональну відповідальність за підготовку заявок команд для участі в Кубку, чітке дотримання умов Регламенту, забезпечення безпеки учасників Кубку під час перевезення та проведення змагань покласти на керівників загальноосвітніх навчальних закладів та керівників відповідних місцевих органів управління освітою.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б.М.Міністр Д.В. Табачник


Додаток: dodatok.rar [401.31 Kb] (cкачувань: 91)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад