Главная > Новини / Заклади вищої освіти області > День республіки Індія відсвяткували в БДМУ

День республіки Індія відсвяткували в БДМУ


30-01-2012, 11:44. Разместил: Moderator
27 січня 2012 року в Буковинському державному медичному університету відбулися урочистості до Дня Республіки Індія.
З нагоди святкування з офіційним візитом прибув другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні пан Аміт Верма, який зустрівся з проф. Т.М.Бойчуком, ректором університету. На зустрічі було обговорено низку питань щодо умов навчання та проживання у БДМУ студентів з Індії та подальшої співпраці в різних напрямках діяльності університету.
День Республіки Індія у виші відзначають уже традиційно сьомий рік поспіль. Свою культуру та мистецтво представляють найчисленніша спільнота студентів-іноземців в університеті. Цьогоріч в БДМУ створено медичний факультет №3 для іноземних громадян, з них в БДМУ з Індії навчається 441 студент ( всього – 659 студентів-іноземних громадян).
До свята студенти з Індії готувалися впродовж двох місяців, провівши велику кількість репетицій та підготувань.
Свято у палаці “Академічний” розпочав вітальним словом проф. Т.М. Бойчук, ректор університету, який щиросердно привітав всю індійську громаду Буковинського державного медичного університету з великим державним святом та побажав міцного здоров’я, успіхів та наснаги на шляху в опануванні професії лікаря. Також Тарас Миколайович вручив грамоти та подяки 37 студентам з Індії за сумлінне ставлення до навчання, активну участь в роботі органів студентського самоврядування та художній самодіяльності.
Продовжив вітання другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні пан Аміт Верма, який зауважив, що Індія та БДМУ і надалі плідно співпрацюватимуть, він висловив щиру вдячність ректорату університету, а особливо ректору – проф. Т.М. Бойчуку за сприятливі умови навчання та проживання студентів з Індії.
Глядачі мали змогу переглянути колоритні мистецькі номери, які презентували індійську культуру та мистецтво різних штатів Індії.

День республіки Індія відсвяткували в БДМУ
День республіки Індія відсвяткували в БДМУ
День республіки Індія відсвяткували в БДМУ
День республіки Індія відсвяткували в БДМУ
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад