Главная > Новини / ЗНО > Інформація про хід підготовки до пробного тестування та реєстрації на основну сесію випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2012 року

Інформація про хід підготовки до пробного тестування та реєстрації на основну сесію випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2012 року


22-12-2011, 10:57. Разместил: Moderator
Пробне тестування
Пробне тестування відбудеться 24 березня 2012 року з української мови і літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської за вибором), біології, фізики, всесвітньої історії; 31 березня 2012 року – історії України, математики, хімії, географії, російської мови. Його мета – ознайомити випускників, які будуть складати ЗНО, з процедурою проведення та із змістом предметних тестів.
Реєстрація учасників пробного тестування здійснювалася на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. У Чернівецькій області зареєстровано 3032 випускники загальноосвітніх начальних закладів, що становить 48,0% від загальної кількості. Найбільший відсоток учнів, які зможуть скласти пробне тестування, у Кельменецькому, Сокирянському, Хотинському районах та м.Чернівцях.
Головним управлінням освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти найближчим часом буде підписано наказ щодо формування мережі пунктів пробного тестування. Попередньо планується створити пункт пробного тестування в кожному районі/місті (при умові зареєстрованих не менше двадцяти осіб).
Кожен учасник зможе самостійно дізнатись про пункт пробного тестування із персональної сторінки на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua після 30 грудня 2011 року.
Серед учасників пробного тестування буде розіграно шість пар призів: «Нетбук – собі і другові», «Нетбук – собі і класному керівникові», «Нетбук – собі і улюбленому вчителеві», «Нетбук – собі і школі», «Нетбук – собі і директорові школи», «Нетбук – собі і відповідальному за ЗНО на території». Випускники, які виявили бажання взяти участь в акціях, під час реєстрації здійснили у програмі крок «УВАГА: СЮРПРИЗ!».
Також кожен зареєстрований на пробне тестування матиме можливість за своїм логіном та паролем 10 разів пройти тренувальне комп’ютерне тестування після 01.01.2012 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти www.test.if.ua.
Початок проведення пробного тестування з кожного предмета – 11.00.
Напередодні тестувань кожен пункт буде забезпечений необхідними матеріалами. Відповідальні за пункт тестування будуть чітко дотримуватися дорожньої карти, в якій послідовно розписано кожен крок. Випускники повинні з’явитися у відповідний час на пункт пробного тестування із запрошенням, паспортом або свідоцтвом про народження та квитанцією про оплату тестування. Якщо учень обрав кілька предметів для тестування, які відбуваються одночасно, то він має право на одному тестуванні бути присутнім, а з іншого – забрати тестовий зошит.
Як показав досвід минулих років, в тих регіонах, де найбільше абітурієнтів брали участь у пробному тестуванні, значно кращі результати під час основної сесії.

Зовнішнє незалежне оцінювання – 2012
У 2012 році, як і в попередні роки, незалежним оцінюванням будуть охоплені всі випускники, які виявили бажання стати студентами вузів. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту затверджено Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році (наказ МОНмолодьспорту від 03.11.2011 № 1254).
Відповідно розпочато планомірну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, якою передбачено вчасне забезпечення поінформованості потенційних учасників ЗНО, а також проведення на належному рівні цієї кампанії. Інформаційно-роз’яснювальна робота серед випускників, їх батьків, педагогів, громадськості здійснюється органами управління освітою, загальноосвітніми навчальними закладами через наради, засоби масової інформації, освітні сайти. У загальноосвітніх навчальних закладах оформлені постійно діючі стенди з питань зовнішнього незалежного оцінювання.
Реєстрація осіб для участі в ЗНО-2012 триватиме з 1 січня до 20 лютого 2012 року
20 грудня 2011 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася нарада з питань реєстрації абітурієнтів для участі в ЗНО-2012.
Під час наради у загальноосвітні навчальні заклади районів/міст були передані інформаційні листівки «Як зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання – 2012» та бланки довідок (з розрахунку на кожного випускника, що здобуває у 2011/2012 н.р. повну загальну середню освіту), диски для запису програми створення заяви-реєстраційної картки (з розрахунку – один на навчальний заклад). А також такі ж матеріали будуть передані до ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.
Цього року, як і в попередній, кожен бажаючий може самостійно зареєструватися, надіславши поштою в Івано-Франківський регіональний центр повний комплект правильно оформлених документів. Для цього треба «завантажити» із сайту Українського центру оцінювання якості освіти або Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти спеціальну програму та, дотримуючись її інструкцій, сформувати комплект документів. Якщо ж абітурієнт не має можливості самостійно відкрити програму реєстрації і видрукувати заяву-реєстраційну картку, він може заповнити документи в навчальному закладі, скориставшись програмою, яка буде записана на диск і знаходитиметься в комп’ютерному класі з 01.01.2012. А також заповнити документи та отримати відповідну інформацію можна на пункті реєстрації, який функціонуватиме на базі ІППО Чернівецької області (вул.І.Франка, 20).
У зовнішньому оцінюванні в 2012 році наявні деякі новації:
-випускники будуть складати тестування із всесвітньої історії;
-складати тести можна не більше як із чотирьох предметів.
Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників відбудеться із 15 травня до 7 червня.
15 травня – хімія
17 травня – російська мова
19 травня – географія
21 травня, 22 травня – математика
24 травня – всесвітня історія
26 травня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
28 травня, 29 травня – українська мова і література
31 травня, 1 червня – історія України
5 червня – фізика
7 червня – біологія
Варто звернути увагу на те, що терміни реєстрації скорочені, тому необхідно не відкладати реєстрацію на останні дні.
Важливим є те, що випускникам, яким станом на 1 вересня 2011 року виповнилося шістнадцять років, необхідно мати обов’язково для реєстрації паспорт (в іншому випадку програма не здійснить реєстрацію).
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад