Главная > Новини > Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!

Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!


21-12-2011, 18:13. Разместил: Moderator
12 грудня 2011 року в Кельменецькому районному дитячо- юнацькому центрі відбувся районний семінар керівників гуртків декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва “Використання регіонального компоненту, як засобу національного виховання гуртківців декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва”.
На семінарі, з метою покращення роботи шкільних гуртків даного напрямку, проводилась презентація дитячих виробів до виставки “Новорічний вернісаж”. Кожен педагог представляв роботи своїх вихованців, а учасники семінару давали їм оцінку: вказували на недоліки, ділилися досвідом по їх усуненню. Корисним для учасників семінару став майстер- клас по оформленню новорічної свічки, скляних поверхонь у техніці “декупаж”, який проводили керівники гуртків ДЮЦ.
З особливою цікавістю учасники переглячнули відеоматеріали виставок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, які проводилися на рівні району, області та в інших регіонах нашої країни.
За круглим столом підвели підсумки роботи семінару.
З метою обміну досвідом по підготовці та результативній участі гуртківців сценічного мистецтва у заходах різного рівня в Кельменецькому районному дитячо-юнацькому центрі 14 грудня цього року, проведено семінар керівників гуртків фольклорних та театральних колективів. На семінарі розглядалися питання :
- роль сценічного мистецтва у всебічному розвитку та творчому удосконаленню особистості;
- використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі гуртків сценічного мистецтва;
- підсумок роботи гуртків сценічного мистецтва за перше півріччя;
- показові виступи переможців обласних конкурсів “Рідна пісня”, “Чисті роси”, “Буковинська зіронька”.
У ході семінару колектив Бабинської ЗОШ презентував літературно-музичну композицію “Пісня-його життя” присвячену 60-річчю від дня народження народного артиста України Н. Яремчука.
15 грудня 2011, на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Зелена, дитячо-юнацьким центром був проведений районний семінар - практикум керівників туристичних гуртків «Діяльність позашкільного навчального закладу з удосконалення туристсько- краєзнавчої, пошуково- дослідницької роботи - важлива складова формування пізнавальних інтересів гуртківців». На семінарі були присутні 12 керівників гуртків та директор і методисти ДЮЦ.
Керівник гуртка «Пішохідний туризм», В.І.Павлюк, в ході проведення заняття ознайомив учасників семінару з інноваціями «Ігрові форми роботи на заняттях по спортивному орієнтуванню». Заняття складалося з теоретичної та практичної частини (яка була проведена в спортзалі школи). Керівники гуртків нарівні з дітьми розв’язували завдання, грали в «Доміно», приймали участь в естафеті, підраховували бали в туристсько-арифметичному лабіринті.
Далі учасники семінару перемістились в актовий зал школи, де був проведений вечір туристської пісні «Туристська пісня на привалі». Організатори заходу досягли своєї мети. Всі присутні поринули в минулі роки, згадали шлягери табірних, загонових, туристських пісень та отримали масу задоволення від проведеного заходу.
Під час обговорення керівники туристичних гуртків відзначили високий рівень підготовки та проведення переглянутих заходів, виробили стратегію та тактику покращення туристсько-краєзнавчої роботи в районі.
16 грудня 2011року на базі районного дитячо-юнацького центру було проведене спільне засідання районної ради координаторів учнівського самоврядування та районної ради старшокласників Кельменецького району.
У роботі засідання взяли участь: В.О.Хоменко, директор ДЮЦ; Т.М.Паламар, методист РМК; І.М.Гергелійник, координатор РРУС Кельменецького району; представники рад учнівського самоврядування всіх навчальних закладів району та їх координатори.
В ході роботи засідання було проведено:
- анкетування учасників засідання;
- заняття в школі-навчання лідерів «Лідер у кожному з нас»;
- засідання ради координаторів «Досягнення, проблеми та перспективи розвитку самоврядування в освітніх закладах Кельменецького району»;
- робочі засідання комісій РРУС Кельменецького району;
- засідання координаційної ради, на якій були затверджені програми роботи комісій РРУС Кельменецького району;
- вибори представників до обласної ради дітей Чернівеччини.
Лідери, сповнені нових ідей та планів, тепер мають змогу пожвавити та урізноманітнити роботу учнівського самоврядування у своїх навчальних закладах.

Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
Навчаємо! Вивчаємо! Пропагуємо!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад