Главная > Новини > "У директора робота легша ніж у вчителя"

"У директора робота легша ніж у вчителя"


20-01-2011, 13:55. Разместил: Moderator
20 січня 2011 року начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер провів лекцію для директорів шкіл області, які проходили курси підвищення кваліфікації.

Головний освітянин області розповідав про важливу роль директора у навчальному закладі. На його думку, керівник постійно має працювати над собою, адже він «вчитель вчителів». Одною із основних рис директора має бути його працьовитість. Важливу роль у цьому плані відіграє внутрішкільний контроль. За словами Михайла Йозефовича відвідування уроків вчителів директором навчального закладу – це «святая святих». Начальник Головного управління наголосив на тому, що керівник на урок має йти підготовленим, і застеріг від необачних поспішних аналізів роботи вчителя на перерві.
Продовжуючи обговорення окремих аспектів внутрішкільного контролю головний освітянин області вказав на те, що у закладах мають видаватися виробничі накази, які аналізують діяльність школи з певного напрямку.

«Директор має бути чесним по відношенню до дітей, колег, громадян», - заявив Михайло Йозефович. «У директора робота легша ніж у вчителя, тому треба роботи все для блага педагога. А зневажливе відношення директорів до вчителя просто недопустиме, адже директор у школі – це господар, представник держави, тому за все й несе відповідальність саме він».

Зацікавило слухачів й обговорення процесу демократизації освітнього процесу. Михайло Йозефович запропонував залучати педагогічну та батьківську громадськість навчального закладу до управління його діяльністю; співпрацювати з громадськими організаціями; використовувати дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу; реагувати керівнику на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою та піклувальною радою, батьками, представниками інших органів громадського самоврядування; залучати батьків до урочної і позаурочної діяльності.

Начальник Головного управління наголосив, що потрібно звільнити вчителя від непотрібної паперової роботи та вказав на важливість соціального захисту, збереження та зміцнення здоров’я учнів і педагогічних працівників.
"У директора робота легша ніж у вчителя""У директора робота легша ніж у вчителя""У директора робота легша ніж у вчителя""У директора робота легша ніж у вчителя""У директора робота легша ніж у вчителя"скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад