Главная > Новини / Заклади дошкільної освіти області / Слайдер > 25 дітей дошкільного віку мають змогу навчатися в нових стінах Луковицького ЗДО

25 дітей дошкільного віку мають змогу навчатися в нових стінах Луковицького ЗДО


23-10-2020, 14:18. Разместил: Moderator
Нині на території Чагорської ОТГ було відкрито третю групу(25 місць) у Луковицькому закладі дошкільної освіти «Сонечко». 

У 2020 році було виділено кошти з місцевого бюджету Чагорської сільської ради, а також залучена спонсорська допомога. Окрім того, реконструкція приміщення закладу з добудовою однієї групи та музичної зали увійшла до державної програми «Велике будівництво». 

 «Тільки від нашої уваги, опіки і любові залежить щасливе майбутнє підростаючого покоління. Щиро дякую всім, хто доклав зусилля до такої величної справи. Бажаю усьому колективу невичерпаної енергії, сили, здоров’я, а громаді – ще реалізовувати не один проєкт заради розвитку галузі освіти і краю Буковини в цілому», - зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.

Директорка Департаменту освіти і науки Людвига Цуркан підкреслила, що сьогоднішнє відкриття додаткової групи у садочку – це яскравий приклад того, що спільними зусиллями можна зробити багато хороших справ. Адже наші з вами діти отримали теплий дім, де зможуть навчатися, виховуватися, спілкуватися з однолітками і готуватися до школи. Безумовно, діти для кожного з нас – це те, заради чого ми живемо, працюємо і виборюємо вершини.

Луковицький ЗДО розташований у пристосованому приміщенні, яке було побудовано в 1970 році. Будівництво третьої групи розпочалося ще в 2017 році за рахунок коштів управління освіти Глибоцької РДА, на балансі якого на той час заклад перебував.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/tBq7gjugWanwhuLB6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад