Главная > Новини > На п’єдестал пошани зійшли вихованці обласної ДЮСШ Сергій Одинак та Богдана Ящук

25-11-2011, 16:07. Разместил: Moderator
З 22 по 25 листопада 2011 року в м.Чернігові відбувся Кубок України з вільної боротьби, за підсумками якого буде сформована нова збірна команда України.
Виступаючи на цих відповідальних змаганнях, черговий раз підтвердили високий рівень своєї спортивної майстерності вихованці тренера-викладача Чернівецької обласної ДЮСШ Одинака Сергія Теофіловича — Ящук Богдана та Сергій Одинак, які вибороли дві бронзові нагороди. Богдана Ящук здобула “Бронзу” у ваговій категорії до 48 кг, а Сергій Одинак став бронзовим призером у ваговій категорії до 74 кг.