Главная > Новини / Стрічка > У переддень Всеукраїнського дня дошкілля на Хотинщині відбулося відкриття додаткових 40 місць для діток різновікових груп

У переддень Всеукраїнського дня дошкілля на Хотинщині відбулося відкриття додаткових 40 місць для діток різновікових груп


25-09-2020, 17:01. Разместил: Anatoly
Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – таке завдання стоїть перед очільниками крайової влади.
Сьогодні, 25 вересня 2020 року, у переддень Всеукраїнського дня дошкілля, відбулося урочисте відкриття додаткових 40 місць для охоплення дошкільною освітою діток різновікових груп на базі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. (розвантаження наповненості груп) ЗДО «Сонечко».
За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Хотинської міської ради Альони Колесникової для повноцінного функціонування двох груп за кошти місцевого бюджету (400 тисяч гривень) проведено капітальний ремонт приміщення з дотриманням вимог санітарного регламенту, а саме: зроблено окремий вхід для відвідувачів дошкільної групи; встановлено та облаштовано внутрішні вбиральні; встановлено індивідуальну систему опалення; проведено заміну підлоги; проведено сучасне освітлення системи LED; закуплено та встановлено сучасні меблі; забезпечено буфетними меблями групові кімнати для харчування дітей; вмонтоване мультимедійне обладнання для заняття з дітьми; забезпечено посудом; забезпечено пірометром, дезінфікуючими та ЗІЗ (маски, рукавички, щитки, захисні костюми для медперсоналу тощо)
Цей день запам’ятається не просто як сонячний осінній день, але і як день урочистого відкриття додаткових груп.
 
Фото: https://photos.app.goo.gl/yKoBg4cwQAgWBVmVA
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад