Главная > Новини > На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів

На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів


25-11-2011, 14:00. Разместил: Moderator
24 листопада 2011 року на базі Василівського ЗНЗ Сокирянського району відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Управління розвитком професійної компетенції вчителя як засіб створення та узагальнення педагогічного досвіду».
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Рябко ознайомила всіх присутніх з планом проведення семінару-практикуму та зазначила, що створення чіткої, керованої системи вивчення та впровадження найновіших досягнень науки та педагогічної практики в навчально-виховний процес є одним із найголовніших завдань методичної служби району, керівників шкіл. Цікаві творчі знахідки вчителів є в будь-якому педагогічному колективі. Тому робота щодо впровадження передового досвіду має зосереджуватися насамперед у школі. Завдання адміністрації школи полягає саме в підтримці творчого пошуку педагогів.
У ході роботи семінару всі присутні ознайомилися з творчими напрацюваннями педагогів закладу з даної проблеми, переглянули практичну роботу з учнями, відвідавши панораму показових уроків:
І група – урок математики в 6 класі, вчитель математики Н.Д.Зелена;
ІІ група – урок української літератури в 10 класі, вчитель української мови та літератури М.М.Галагоц;
ІІІ група – урок природознавства в 3 класі, вчитель початкових класів О.І.Кушнір;
ІV група – урок історії в 9 класі, вчитель історії О.Д.Мельник;
V група – урок біології у 8 класі, вчитель біології О.В.Бурченко .
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Бурченко провела міні-лекцію «Методичний супровід створення та узагальнення ефективного педагогічного досвіду» з елементами демонстрації захисту ефективного педагогічного досвіду. Влучно проведена ділова гра, мультимедійна презентація вдало продемонстровані педагогами закладу Оленою Мельник, вчителем історії та Оленою Кушнір, вчителем початкових класів.
Присутні взяли участь у тренінговому занятті «Самопізнання – крок до самовдосконалення», яке провела М.Ф.Никифорук, практичний психолог, переглянули виставку-вернісаж методичних напрацювань педагогічних працівників школи та відвідали засідання творчої динамічної фокус-групи молодих вчителів «Іспит на зрілість».
Під час роботи засідання круглого столу було визначено головні завдання щодо освоєння, розвитку та впровадження ефективного педагогічного досвіду як результату творчих пошуків педагогів у навчально-виховний процес, підведено підсумки роботи та розроблено рекомендації для педагогічних колективів району.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад