Главная > Новини / ЗНО > Найбільшим успіхом при проведенні основної сесії ЗНО-2020 є збереження життя і здоров’я здобувачів освіти

Найбільшим успіхом при проведенні основної сесії ЗНО-2020 є збереження життя і здоров’я здобувачів освіти


21-07-2020, 16:12. Разместил: Moderator
Основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, яка проходила з 25 червня до 17 липня, завершено. 
Цьогорічне тестування з усіх предметів, проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в умовах сьогодення пройшли в Чернівецькій області на належному організаційному рівні. 35 пунктів тестування працювали без порушень. 
Дотримано всіх вимог Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020, Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24. 
Найбільшим успіхом організаційних заходів при проведенні основної сесії ЗНО-2020 є збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та залучених до проведення ЗНО працівників. 
Щиро дякуємо всім, хто не пошкодував сил, часу, терпіння, професіоналізму і зробив усе можливе і неможливе для того, щоб основна сесія ЗНО-2020 відбулась.
Цьогоріч тестування проходило з 11 предметів: математики, української мови і літератури, англійської, іспанської, німецької, французької мов, історії України, біології, фізики, географії та хімії.
Кожен учасники ЗНО мав право складати тестування не більше ніж з чотирьох предметів.
Явка учасників для складання ЗНО  по Чернівецькій області  в  розрізі  предметів, за результатами проведеного моніторингу, наступна:  математику складали 79,5% осіб; українську мову і літературу – 61,8%; фізику – 67,5%; іспанську мову – 0,0%; німецьку мову – 81,5%; французьку мову – 74,7%; англійську мову – 88,1%; історію України  – 54,6%; біологію – 53,2%; географію – 54,9%; хімію – 78,0%. 
До 29 липня 2020 року Український центр оцінювання якості освіти оприлюднить на особистих сторінках учасників ЗНО результати з усіх предметів. Упродовж п’яти  днів абітурієнт має право на оскарження своїх результатів.
Прикро, але 5 учасників ЗНО через порушення процедури тестування (виявлення під час технологічної перерви заборонених пристроїв – телефонів, навушників) не зможуть скористатися цьогорічним сертифікатом УЦОЯО.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад